Valgamaa koolinoored selgitasid parimad jooksjad

Tõrva gümnaasiumi pargis selgitati parimad.

FOTO: Rein Leppik

Tõrva gümnaasiumi pargis peeti Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistluseid. Seitsmes vanuseklassis olid võidukad Tõrva gümnaasiumi noored.  

Vanuseklasside parimad

Poisid U11 (500m)

I Karl Marek Kamla, Otepää Gümnaasium (1.46,8)

II Eerik Laanmäe,  Tõrva Gümnaasium (1.50,0)

III Kert-Herbert Rohtla, Tõrva Gümnaasium (1.51,4)

Poisid U12 (500m)

I Gert Podnieks, Valga Põhikool (1.35,1)

II Ken-Marten Vahtra, Tõrva Gümnaasium (1.44,6)

III Raimond Ilves, Pühajärve Põhikool (1.45,2)

Poisid U13 (1000m)

I Romet Toomeoks, Tõrva Gümnaasium (4.01,7)

II Mattias Tauk, Tõrva Gümnaasium (4.02,0)

III Karl-Martin Teder, Valga Põhikool (4.02,2)

Poisid U14 (1000m)

I Tanel Tamm, Tõrva Gümnaasium (3.36,7)

II Mattias Aus 13.10.2006. Tõrva Gümnaasium (4.04,9)

III Raigo Puustusmaa 29.07.2006. Valga Põhikool (4.13,2)

Poisid U16 (1000m)

I Dan Šemeljov, Valga Põhikool (3.07,5)

II Romet Kivi, Tõrva Gümnaasium (3.09,4)

III Alexander Kapp, Otepää Gümnaasium (3.17,7)

Poisid U16 (2000m)

I Taivo Muusikus, Hummuli Põhikool (7.21,6)

II Markko Gerassimov, Valga Põhikool (7.22,3)

III Ivar Všivtsev, Otepää Gümnaasium (7.24,7)

Poisid U18 (1000m) 

I Ragnar Kolesnikovs, Tõrva Gümnaasium (2.59,9)

II Rasmus Luik, Tõrva Gümnaasium (3.04,5)

III Kevin Koik 29.01.2000. Valga Gümnaasium (3.10,2)

Poisid U18 (3000m)

I Tõnis Tomson, Tõrva Gümnaasium (12.09,0)

II Tanel Muusikus, Valga Gümnaasium (12.39,2)

III Edvin Tämm,  Otepää Gümnaasium (13.16,1)

Tüdrukud U11 (500m)

I Mirell Suur, Tõrva Gümnaasium (1.50,9)

II Martiina Mätas, Otepää Gümnaasium (2.01,2)

III Virginija Dzjubak, Valga Põhikool (2.03,9)

Tüdrukud U12 (500m)

I Kirke Ersto, Valga Põhikool (1.50,4)

II Arabella Laidsalu, Tõrva Gümnaasium (1.52,1)

III Saskia Treufeldt, Pühajärve Põhikool  (1.53,3)

Tüdrukud U13 (500m)

I Heliisa Pilm, Tõrva Gümnaasium (1.49,5)

II Aleksia Karavaškina, Valga Põhikool (1.50,2)

III Kristella Tiri, Valga Põhikool (1.50,8)

Tüdrukud U14 (500m)

I Bianka Uhtjärv, Tõrva Gümnaasium (1.40,9)

II Heidi Pruus, Tõrva Gümnaasium (1.44,9)

III Grethel Armenson, Valga Põhikool (1.46,0)

Tüdrukud U16 (500m)

I Carmen Rääk, Valga Põhikool (1.30,6)

II Anastassia Loskutova, Valga Põhikool (1.36,3)

III Melani Taniel, Valga Põhikool (1.36,6)

Tüdrukud U16 (1000m)

I Käroli Kõvask, Valga Põhikool (3.57,9)

II Ketlin  Kopp, Valga Põhikool (4.00,6)

III Anni Lii Unn, Otepää Gümnaasium (4.16,3)

Tüdrukud U18 (500m)

I Kelly-Anete Koik, Valga Gümnaasium (1.32,9)

II Merit Mäekalle, Tõrva Gümnaasium (1.36,8)

III Loretta Pohlasalu, Tõrva Gümnaasium (1.38,6)

Tüdrukud U18 (2000m)

I Carolyna Helemets, Valga Põhikool (8.43,4)

II Marit Maribel Pulles, Otepää Gümnaasium (9.01,4)

III Dyavolessa-Maria Kuittinen, Otepää Gümnaasium (9.06,2)

Allikas: Valgamaa spordiliit.

Tagasi üles