Serviti mängib meistritiitli ja Coop pronksi peale

Põlva Coop (valges).
Põlva Coop (valges). Foto: Helin Potter

Põlva meeskondade jaoks lõppes Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga poolfinaalseeria reede õhtul. Põlva Serviti alistas kolmandas kohtumises duubelvõistkonna Coop Põlva tulemusega 40:27 (17:16) ja tagas kolme võiduga pääsu finaali. Coop Põlva mängib sel hooajal meistriliigas pronksile.

Nii Serviti kui Coopi vastane selgub HC Tallinna ja HC Kehra Horizon Pulp&Paperi omavahelisest võitlusest, kus poolfinaalseeriat juhib HC Tallinn 2:1.

"Mängisime kolmanda kohtumise halvasti. Coop pakkus väga hea tempo, just esimesel poolajal.  Lõpptulemus kujunes selliseks peamiselt seetõttu, et Coop andis just teisel poolajal rohkem mänguaega ka vahetusmängijatele," rääkis Servitit juhendanud Rein Suvi.

Põlva Serviti väravad: Henri Sillaste 8, Hendrik Varul 7, Alfred Timmo, Ülljo Pihus 6, Anatolii Chezlov 5, Stanislav Kholodiuk 4, Martin Grištšuk 3, Sander Sarapuu 1.

Coop Põlva väravad: Tõnis Kase 10, Priit Jõks 6, Andreas Rikken 4, Markel Veiko 3, Fred-Eric Kärblane 2, Otto Karl Kont, Christofer Viilop 1.