L, 3.12.2022

Mees sai kakluses raskelt viga

Täiendatud kolmapäeval!
Lõuna-Eesti Postimees
Mees sai kakluses raskelt viga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto on illustratiivne.
Margus Ansu/Pm/scanpix Baltics
Foto on illustratiivne. Margus Ansu/Pm/scanpix Baltics Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Laupäeval kella 3 ajal öösel sai politsei väljakutse Valgas J. Kuperjanovi tänaval asuva maja juurde, kus juhuslik inimene nägi pealt meestevahelist kaklust.

Esialgsetel andmetel lõi 33-aastane mees talle tuttavat 42-aastast meest vastu pead, mille järel mees kukkus ja kaotas teadvuse. Kannatanu viidi haiglasse, tema terviseseisund on raske.

Politsei pidas 33-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Kohus võttis kahtlustatava prokuratuuri taotlusel esialgu kuni kaheks kuuks vahi alla.

Praokuratuuri pressinõunik Kauri Sinkevicius täpsustas, et kaklus toimus Kuperjanovi tänaval asuva meelelahutusasutuse läheduses ja mõlemad selles osalenud mehed olid tarvitanud alkoholi. Täpsemaid asjaolusid selgitatakse välja kriminaalmenetluses.

Sarnane juhtum leidis Kuperjanovi tänaval asuva pubi ees aset ka ööl vastu 30. märtsi. Siis löödi seal 30-aastast meest, kes kaotas juhtunu tagajärjel mõneks ajaks teadvuse ning sai näo- ja koljupiirkonna vigastusi.

Mullu novembris juhtus aga sealsamas Voorimehe pubi juures intsident, mille käigus sai üks mees sedavõrd raskelt viga, et meedikutel ei õnnestunud tema elu päästa.

Märksõnad
Tagasi üles