Üritused 17.–23. mai

Muuseumiöö.

FOTO: Jaan Rapp

Reede, 17. mai

Valga põhikoolis

kl 10 Hans Eineri nimeline õpilaskonverents.

Antsla kultuurikeskuses

kl 15 «Antsla laululaps 2019».

Antsla staadionil

kl 18 rattatuur.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 kontsert «Max-Mary 25!».

Pokumaal

kl 18 õunaaiakontsert, esineb Mari Jürjens.

Vastse-Kuuste staadionil

kl 18 Põlvamaa lasteaedade laulu- ja tantsupidu.

Võrus

kl 19 stardib Võru–Väimela maanteejooks.

Tõrva pubis Juudas

kl 19 noortevolikogu mälumäng.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 18. mai

Vastse-Kuuste turuplatsil

kl 9 kevadlaat ja talupäev.

Valga vallas

kl 9.30 muuseumiöö bussiekskursioon, korraldab Valga muuseum.

Mõniste talurahvamuuseumis

kl 10 muuseumiöö.

Vastseliina piiskopilinnuses

kl 11 vana aja päev.

Rõuges

kl 12 Rõuge rattamaraton.

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 12 ekstreemjooks.

Pokardi staadionil

kl 12 SK Viraaž heiteseriaal.

Meremäe koolimajas

kl 12 Roosipäev «Lapitöö vägi».

Erastvere külakeskuses

kl 12 lastehommik.

Ruusa vabaõhulaval

kl 16 memme-taadi rahvapidu.

Valgas

Valgamaa laulu- ja tantsupidu:

kl 16.30 rongkäik Valga keskväljakult spordihalli juurde,

kl 17 laulu- ja tantsupidu spordihalli ees väljakul.

Leevi kodukandimuuseumis

kl 17 muuseumiöö.

Pähni külastuskeskuses

kl 17 muuseumiöö.

Värska sanatooriumi ees

kl 17.55 stardib muuseumiöö bussireis Setomaa muuseumitesse.

Tehvandi staadionil

kl 18 jalgpallimäng: FC Otepää – FC Äksi Wolves.

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 piljardi karikasari.

Põlva talurahvamuuseumis

kl 18 muuseumiöö «Öös on mustreid».

Süvahavva villavabrik-muuseumis

kl 18 muuseumiöö.

Räpina koduloomuuseumis

kl 18 muuseumiöö.

Võrus Vana-Võromaa kultuurikojas

kl 18 muuseumiöö.

Ähijärve külastuskeskuses

kl 18 muuseumiöö.

Valga muuseumis

kl 19 muuseumiöö, ühisorienteerumine Valka koduloomuuseumiga.

Helme koduloomuuseumis

kl 20 muuseumiöö.

Säkna küla rehehoones

kl 20 Reherokk, esinevad Kolumbus Kris ja Boamadu.

Rogosi mõisas

muuseumiöö.

Pühapäev, 19. mai

Tsooru keskuses

kl 9 kevadlaat.

Õrus

kl 10 kettagolfi medalisari.

Ahja mõisapargis

kl 10 laat, kultuuriprogramm.

Adiste külas

kl 11 kõnnisari, start külaplatsil.

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Haanja rahvamajas

kl 17 Jaanipeebu kitarrikooli kevadkontsert.

Esmaspäev, 20. mai

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 lasteetendus «Sööbik ja Pisik».

Põlvas Maksimarketi parklas

kl 17 Rullibuss, rulluisutajate koolitused.

Tõrvas

kl 17 maastikujooks, start gümnaasiumi juures.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir.

Teisipäev, 21. mai

Valgas Kungla tn väljakul

kl 10 EKSL Valgamaa etapp, jalgpall (koolide 1.–3. kl võistkonnad)

Valgas Pedeli ääres

kl 18 petangivõistlus (triod).

Kõllestes

kl 18 Kanepi valla külade kõnnisari, kogunemine infotahvli juures.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 folklooriõhtu.

Kolmapäev, 22. mai

Valga kultuurikeskuses

kl 16 Valga valla eakate juubilaride austamisõhtu, peetakse meeles aprillis, mais ja juunis sündinuid.

Valga noortekeskuses

kl 17 piljarditurniir.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 18.30 Põlva liikumiskolmapäevak.

Neljapäev, 23. mai

Valga kultuurikeskuses

kl 9.45 doonoripäev.

Valga keskstaadionil

kl 10 Valgamaa koolide meistrivõistlused kergejõustikus (U20, U16, U14).

Valga muuseumis

kl 14 arheoloog Martin Malve ettekanne teemal «Kilde keskaja meditsiinist: arheoloogilised luuleiud».

Tõrva gümnaasiumi staadionil

kl 17.30 laste kergejõustiku- seriaal.

Valga bowling’u-keskuses

kl 18 piljardi karikasari.

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 Põlva muusikakooli keel-pilliorkestri kevadkontsert.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Eesti Draamateatri etendus «Isamaa pääsukesed».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Pärliine kontsertetendus «Unes või ilmsi».

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19.30 Vastse-Kuuste näiteringi näitemängud «Kalevi kojutulek» ja «Valimised».

Tagasi üles