Spikker presidendile: mida Kagu-Eestis teha?

Maarius Suviste
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kui president Kersti Kaljulaid eelmisel aastal mõnda aega Narvas töötas, leidis ta ka aega jalgrattatrenni teha. Küllap teeb ta seda ka Kagu- Eestis, sest võimalusi on oi kui palju.
Kui president Kersti Kaljulaid eelmisel aastal mõnda aega Narvas töötas, leidis ta ka aega jalgrattatrenni teha. Küllap teeb ta seda ka Kagu- Eestis, sest võimalusi on oi kui palju. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eelmisel nädalal tuli avalikuks, et president Kersti Kaljulaid töötab sügisel mõnda aega Kagu-Eestis. Kus täpsemalt ja kui pikalt, olla veel lahtine. Aga mida ta siinkandis veel teha võiks, kus käia, kellega kohtuda?

Et pikad tööpäevad ning ametlikud ja vähemametlikumad kohtumised liiga ära ei kurnaks ega väsitavaks muutuks, ulatab Lõuna-Eesti Postimees riigipeale ja tema meeskonnale abistava käe. Programmi koostamise nimel. Et kus aega maha võtta, end hästi tunda ning omaenese rahvaga kohtuda.

20 soovitust

Tagasi üles