Lõuna-Eesti Postimees
Lucas Leok
MARKO SAARM/SAKALA
Lucas Leok MARKO SAARM/SAKALA Foto: Marko Saarm

Lätis Gulbenes startis motokrossi Euroopa meistrivõistluste kirderegiooni eelviimane etapp.

85cc klassis lõpetas Mark Peterson Valga motoklubist esimeses finaalsõidus 16. tulemusega, teises sai Peterson 15. koha. Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus Petersonile 15. koht. Sarja üldarvestuses on ta 16. positsioonil.

65cc klassis oli Kaspar Uibu Sõmerpalu motoklubist sõitudes 17. ja 14. ning kokkuvõttes 15. Üldarvestuseski on ta 15. kohal.

Gulbenes võistlesid ka niinimetatud rahvuslikud klassid, kus eestlastest võitis Aston Allas. Hästi läks selles võistlusklassis Sõmerpalu motopoistel. Lucas Leok saavutas nimelt kolmanda koha, tema klubikaaslane Sebastian Johannes Klooren oli neljas ja Enri Lustus kaheksas.

Põlvamaa noormees Juss Maidla oli aga võidukas Pitbike MiniMX klassis.