Varalahkunud tipptreener saab Võrus mälestuspingi

Võrkpallitreener Raivo Jeenas sai idee panna pink varalahkunud kolleegile Andres Skuinile Vahur Kersnalt, kes korraldas aastate eest nimelise pingi Jaan Gutmanile.

FOTO: Arved Breidaks

Võru Katariina allee võrkpalliplatsi suure vahtrapuu alla paigaldatakse täna nimeline pink 2003. aastal meie seast lahkunud, Võru spordikoolist alustanud Eesti võrkpalli tipptreenerile Andres Skuinile.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Meenutades ja mälestades meiega koos töötanud andekaid ja suuri inimesi, otsustas Võru võrkpalliklubi paigaldada Andres Skuinile mälestuspingi,» rääkis võrkpallitreener Raivo Jeenas. «See, mida ta jõudis oma 40 eluaastaga teha, oli ikkagi väga palju. Ta jõudis kõiki astmeid läbides oma ala tippu.»

Võrulane Andres Skuin alustas pärast Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist treenerikarjääri Võru spordikoolis aastal 1985. Kaks aastat hiljem jätkas ta treenerina Eesti spordigümnaasiumis ning selle nimevahetuse järel Audentese spordigümnaasiumis. Aastal 2000 tõusis Skuin Eesti naiskonna peatreeneriks ning aasta hiljem alustas Eesti rahvusmeeskonna juhendamist.

Tagasi üles