Pühajärvel läheb suureks peoks

"Pühajärve jaanituli 2018" esimene päev.

FOTO: Martin Dremljuga/Monster Music

Sel nädalavahetusel toimub Pühajärve Jaanituli 2019. Sel aastal vähendavad festivali korraldajad plastiku tarbimist ja Nublu toob lavale kaasa tõelise staarideparaadi.

Pühajärve jaanitule esimese päeva lõpetab aegade suurima kontserdiga komeedina Eesti muusikataevasse lennanud mõminaräppar Nublu. Pealaval esinevat Nublut saadab live-bänd ja lavalt käib läbi tõeline staarideparaad. Etteastet aitab täiendada uhke valgus- ja ilutulestikushow. Kuulda saab Nublu kõiki hitte ja oodata on palju üllatusi.

Pühajärve Jaanituli 2019 võõrustab Eesti parimaid bände, üles astuvad Smilers, Terminaator, Shanon, Karl-Erik Taukar ja 2 Quick Start. Pärast aastast eemalolekut on Pühajärve pealaval uute ja vanade lugudega Tanel Padar. Naisartistide lipu rullivad lahti vaimukad Öed ja stiilne Liis Lemsalu. Lisaks saab kuulda Eesti elektroonilise tantsumuusika tippkoosseisu Watewa.

Räpimaastiku hittnimedest saabuvad Pühajärvele lisaks ka Võsu rämmarigrupp 5 Miinust, räpiskene uustulnuk Pluuto, skandaalne Beebilõust ja riukalik Raha. Pesu. Karud.

Väliskülalistest saabuvad Pühajärve äärde eelmise aasta Tomorrowlandi muusikafestivali üks tähelepanuväärsemaid esinejaid Salvatore Ganacci ja bassimuusika maailmatipp Macky Gee.

Sellest aastast on Pühajärve Jaanituli palju loodussõbralikum, sest korraldustiim liitus artistide algatusega loobuda festivalil plastkõrtest. Lisaks on festivalialal võimalik süüa vaid biolagunevatelt nõudelt.

Pühajärve Jaanitule osavõtt on sel aastal rekordiliselt suur. VIP-piletid on juba eelmüügist välja müüdud, aga tavapileteid sel laupäeval ja pühapäeval toimuvale peole veel jagub. 22. ja 23. juunil toimuva Pühajärve Jaanituli 2019 piletid on müügil aadressil www.jaanituli.ee. Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on Pühajärvel võimalik end proovile panna traditsioonilistes jaanipäevamängudes, sooritada looduskauni Pühajärve kohal benjihüppeid ning lõbutseda lugematutel atraktsioonidel.

Tagasi üles