Valga-, Võru- ja Põlvamaa koolilõpetajad

Pidulik lillekimp. 

FOTO: Mihkel Maripuu

VALGA VALD

Valga gümnaasium

12.h klass

Hõbe-Heli Ahk

Lauri Liivapuu

Älis Maran

Mihkel Ott

Kaileen Rei

Roland Rosenfeldt

Kärt Ruotsi

Sandra Vaikla – kuldmedal

Klassijuhataja Irja Kängsepp

12.m klass

Helena Aavistu

Taimar Kaup

Maria Kunts

Birgit Mumm

Alina Petrova

Andre Pundonen

Reivo Reidla

Keidi Russak – kuldmedal

Ernst Saan

Konstantin Stiba

Maigi Säinas – hõbemedal

Rihard Šprenk

Kaari Uibomägi

Daniil Vorobiev

Klassijuhataja Irja Kängsepp

12.r klass

Egert Ansi

Nikita Birjukovs

Kenno Hõppõ

Laura Karu

Kevin Koik – kuldmedal

Marija Krjackova

Marija Kubit

Alina Kulešova

Madli Kuus – kuldmedal

Merlin Kägu – hõbemedal

Karoliina Männiste – kuldmedal

Sten Ojamäe

Beryt Paidra – kuldmedal

Virgo Park – hõbemedal

Andriana Pikulova

Ott-Mait Põldsepp

Triin Rosenberg – hõbemedal

Kristiina Saaron – hõbemedal

Viktoria Smirnova

Vjatšeslav Stiba

Marek Vodi – hõbemedal

Klassijuhataja Varje Schmidt

12.s klass

Karl Kallas

Marion Lehes

Kelly Ploomi

Kevin Johhan Tamm

Klassijuhataja Varje Schmidt

Valga Priimetsa kool

9.a klassis 16 lõpetajat.

9.b klassis 14 lõpetajat.

Hargla kool

9. klass

Igor Brjantsev

Karl Kroon

Kenno-Jan Pensa

Tuuli Rätsep

Klassijuhataja Ulvi Reinumägi

Lüllemäe põhikool

Steffi Balko

Uku Freiberg

Eleri Krull

Merily Pikhoff

Uku Freiberg

Klassijuhataja Merli Meresaar

Tsirguliina kool

Egnar Aan

Karl Kahro

Kairit Kesa

Karl Korp

Kerli Korp

Priidu-Joosep Kutsar

Artur Köller

Renek Pajumäe

Pärt Saega

Kermo Solovjov

Antero Uibos

Klassijuhataja Jana Vainonen

OTEPÄÄ VALD

Otepää gümnaasium

9.a klass

Ragne Jaama

Kaile Kuusik

Kreete Kuusk

Mia Pakkanen

Airiin Pikk

Martin Punder

Hanno-Henri Reidolf

Liisi Ruuven – kiitusega

Annemari Sarv

Uku Talvar

Edvin Tämm

Melani Uibo

Oskar Unn

Annabel Urm

Ain Erik Veemees

Robin Värk

Klassijuhataja Ene Vister

9.b klass

Helen Hein

Kristjan Kattai

Katrin Kivimaa

Laivy Koppas

Markus Laas

Merelle Liivamägi – kiitusega

Erika Maide

Karmen Matsalu

Eliis Rehemaa

Kert Roose

Priidu Sala

Uku Sau

Reio Vill

Aleks-Sander Visnapuu

(Üks õpilane keeldus nime avaldamisest.)

Klassijuhataja Kaidi Palmiste

12.a klass

Aleksander Alev

Ketrin Kivimaa

Martin Kotkamäe

Mirjam Leopard – hõbemedal

Katriin Mets

Laura Mootse

Kaur Nukka

Reiko Rätsepso

Katrin Rüütli

Helerin Tamm

Kevin Vaher

Klassijuhataja Maive Pulles

12.b klass

Ronek Jäär

Katre Krüünvald – hõbemedal

Geir Kudu

Sandra-Marleen Maa

Jasper Mannas

Pille-Riin Merilo

Carl-Robert Mõts

Janno Puurits

Romet Reino

Taavi Tiisler

Annabel Täär

Kelly Šamarin

Karl Aarne Vihm

(Üks õpilane keeldus nime avaldamisest.)

Klassijuhataja Marika Paavo

Puka keskkool

9. klass

Rainet Tamm

Steve Vahi

Klassijuhataja Tiiu Venski

12. klass

Kaspar Laikask

Rene Tamm

Cärolan Tiirmaa

Geidy Toomsalu

Klassijuhataja Ester Muni

Pühajärve põhikool

Liisa Mari Eensalu

Andreas Kiivit

Laura Lodi

Romet Lohk

Tanel Marjapuu

Sofia Nämi

Gen-Marten Paul

Elisabeth Marleen Peterson

Klassijuhataja Janika Kilk

TÕRVA VALD

Riidaja põhikool

Karl-Kelvin Grentsmann

Kaidi Kutsar

Kertu Papagoi

Kristen Eero Variksoo

Klassijuhataja Heli Veerme

Tõrva gümnaasium

9.a klass

Kristi Aas

Andre Arak

Eike Engelbrecht

Marii-Helen Horn

Ly Johanson

Karmen Kallas

Kevin Köster

Nele Padrik

Anneliis Papagoi

Emma Laureen Paul

Loretta Pohlasalu

Violetta Pohlasalu

Sander Siinmaa

Ramona-Luisa Soro

Kairo Vaher

Christella Võsu

Klassijuhataja Riina Anderson

9.b klass

Kaspar Altement

Kadi Grigorjeva

Gerlin Jürisaar

Sandra Jürise

Reljo Kasemets

Ragnar Kolesnikovs

Katariina Mehide – kiitusega

Kärt Moora

Karmen Mõts

Merit Mäekalle – kiitusega

Kermo Ohno

Roosi Rahnu

Anneliis Sloog

Annethe Toomeoks

Enri Udras

Janely Vahar

Brit Marii Veri

Klassijuhataja Marge Kaiv

12.a klass

Sandra Grossberg

Õnne Hiiop

Dagmar Jakobson – kuldmedal

Marianne Kokamägi

Hanna Kuusksalu

Karl-Reiko Laas

Henri Elmar Leetma

Eva-Lotta Letlane – hõbemedal

Marili Lillepeska

Sandra Linde

Karl Mõttus

Joosep Ottokar Oja

Kertu Paas – hõbemedal

Pamela Paul – kuldmedal

Enriike Põder

Risto Riiet – kuldmedal

Kristiina Riik

Roomet Rästa

Hans Tristen Sepp

Angela Sööt

Kadi-Triin Terve

Kadi Tisler

Aivo Türkson

Karel Vihur

Klassijuhataja Marge Viljaste

Hummuli põhikool

9. klass

Kertu Kase

Meriliis Kiidma

Reno Nugis

Aliise-Helena Pisartšik

Anna-Liisa Teiter

Erki Tuhk

Avely Jantson

Klassijuhataja Aili Kiidli

ANTSLA VALD

Kuldre kool

Kätlin Keem

Hugo Kont – väga head õpitulemused

Joosep Julius Kupits

Margo Lääts

Karoliine Marinitševa

Helmo Oja

Timo Tragel

Kevin Urb

Sandra Veskus

Helena Värton

Klassijuhataja Tiina Ruusmaa

VÕRU VALD

Kääpa põhikool

Siim Hallik

Eleriin Hirv

Patrik Huma

Laura Hõimla

Kelly-Jete Ilves

Enrico Jäger

Laura Järvpõld – kiituskiri

Kenno Kirsimägi

Ranno Meidla

Katre Nool

Liisbeth Ossipova

Tommi Paat

Richard Palover

Sibul Roos Marleen

Toots Sander

Vana Laur

Klassijuhataja Silva Stepanova

Pikakannu kool

Andra Rohtla

Karl-Sander Kostin

Richard Viiard

Oss Mändmets

Marcos Teder

Kristofer Sumerkin

Merle Kaasik

RÕUGE VALD

Mõniste kool

Kaspar Kongo

Richard Lepp

Gerty Liiva

Oliver Puusalu

Rando Raimla

Janmar Torn

Otto Tulviste

Klassijuhataja Marin Kuslap

VÕRU LINN

Võru gümnaasium

12.h klass

Loretta Aganits

Laura Hainas

Kristina Haug – kiituskiri

Vanessa Helm – kuldmedal

Oscar Hoole

Mattias Huma

Keity Johanson

Kaisa Kahre – kiituskiri

Eleri Kanep

Tanel Kerge

Leana Kull

Lauri Lehiste – kiituskiri

Robert Metsik – kiitus-kiri

Lilian Mõttus

Rene Mõttus – kiituskiri

Meril Mändik – kiituskiri

Laura Ossul

Kristina Pihlapuu

Hanna Pruul

Linda-Loora Pruuli

Elis Raal

Liisbet Reemann

Richard Rumvolt

Hanna-Reet Ruul – kiituskiri

Elen Saago

Sandra Ziugand

Renna Vaikmaa

Getrin Valge – kiituskiri

Johanna Viiksaar

Laura Vuks

Klassijuhataja Annely Hindrikson

12.l klass

Anete Aasa

Ivo Allas

Astrid Erik – kiituskiri

Kelli Hinn

Kert Jõgi

Hanna-Liisa Kaaristo

Andreas Kaaver

Joosep Kant

Janis Kartau

Raido Kiss – kuldmedal, kiituskiri

Keity Kuus

Keitlin Kääpakaust

Ele Laks – kiituskiri

Ander Lepaste

Cätli Märtin

Roomet Parv

Tanel Peelo – kiituskiri

Marianne Raha – kiituskiri

Liisbeth Saaroja

Henry Siilsalu

Rachel Smit

Mai-Brit Soome – kiituskiri

Priit Tigane – kiituskiri

Kadi Võro – kiituskiri

Hannela Vähi

Merit Väits – kiituskiri

Klassijuhataja Andri Tallo

12. r klass

Erki Ernits – kiituskiri

Joonas Halapuu – kiituskiri

Joosep Ivask – kiituskiri

Steven Kasuk

Kalmer Kaurson – kiituskiri

Joosep Kikas

Otto Kitsik – kiituskiri

Karoli Kivi – hõbemedal, kiituskiri

Karel Kivimägi

Otto Bruno Koobakene

Melani Mai Kruuda

Annabel Kuklane

Richard Kuklane

Jakob Kuslap

Sandra Lember – kiituskiri

Marten Mark

Karel Nagel – kiituskiri

Art Kristjan Olesk – kiituskiri

Karolin Ossip – hõbemedal, kiituskiri

Gerda Paltsar – kiituskiri

Kristjan Piller – hõbemedal, kiituskiri

Marianne Pindmaa

Meril Ploompuu

Lauri Pudersel

Brigita-Veronika Pähn

Janari Pähn – kiituskiri

Mattias Saarme – kiituskiri

Robin Sander – kiituskiri

Leo Artur Skott – kiituskiri

Sulo Soe

Andre Viitkin

Ingrid Värnik

Klassijuhataja Karmo Kurvits

KANEPI VALD

Saverna põhikool

Kerttu Häljaspärg

Erna-Heleene Mölder

Ke Nette Nerva

Karel Schattschneider

Klassijuhataja Irja Kivimägi

​Krootuse põhikool

Anna Cordey

Anette Erstu

Lisete Härma

Johanna Juhkam

Kadi Kuldmägi

Tulev Mägi

Rea Nukk

Elis Soo

Ülle Suur

Hardi Tohvri

Klassijuhataja Aino Oviir

Kanepi gümnaasium

9. klass

Helen Hein

Helina Hein

Kadri Hõim

Sulo Hõlst

Karl Kevin Keldu

Kristo Kõiv

Rayen Käsik

Valter-Verner Leis

Keirin Linder

André Mägi

Mike-Kevin Nagel

Kermo Nukk

Markus Otter

Karol Patrael

Mona Marii Piilbak

Gunnar-Markkus Pukk

Maarja Runtal

Meery Runtal

Richard Vestrik

Kermo-Raiki Väli

Klassijuhataja Kadri Mõttus

12. klass

Ly Liivaoja

Laur Lilleoja

Klassijuhataja Rita Ziugand

PÕLVA VALD

Kauksi põhikool

Hedi Hilkja

Laura Ivand

Armand Pukk

Aia Rikka

Marko Sudomoikin

Toomas-Evangelos Tammes

Klassijuhataja Gunnar Tenno

Mooste mõisakool

Aalike Apalev

Aleks Arusoo

Astrid Jõerand

Sandra Käis

Reio Mälberg

Nikita Oidingu

Iren Varik

Triinu-Liis Värnik

​Klassijuhataja Lily Veidenberg

Põlva kool

9.a klass

Ken-Martti Holberg

Marken Helena Härmits

Aleksandra Jermohhin

Merily Järveots

Mai Kirsing

Samuel Kolsar

Patric Kurvits

Marten Käis

Lauri Land

Mihkel Liivago

Markus Lina

Mattias Maidla

Mihkel Maspanov

Eneli Mattus

Caroly Märtson

Markus Niitov

Aadi Parhomenko

Sven Pavlov

Ranno Rahasepp

Kermo Saksing

Jan Markus Salum

Samanta Suitsik

Eliina Katriin Sulaoja

Krister Suur

Annette Vijar

Markus Villako

Klassijuhataja Inga Tiivoja

9.b klass

Tigris Fjodorov

Sandra Haidak

Karolin Kalk

Jüri Kamja

Randy Kiilu

Diana Kool

Jürgen Kruuda

Rebecca Kähr

Nele Käo

Kardo Laanemäe

Ekke Lõbu

Carlos Oras

Evely Ostrov

Darily Paalmann

Marilee Põld

Edrin Pütt

Kattrina Raudhein

Marianne Suur

Sandra Tanilas

Diana Tint

Melissa Turba

Kätlin Vassil

Eerika Vassiljev

Anne-Liis Verev

Aurora Vierland

Klassijuhataja Katrin Savi

9.c klass

Robin Heinsoo

Herko Hiller

Karolin Laanjõe

Sandra Liiv

Ita Lillo

Priit Luuk-Luuken

Karoliina Musting

Kristella Nupp

Kristiina Ojala

Karl Hannes Pallon

Stefan-Ander Ploom

Rudolf Pragi

Anett Sammalkivi

Sten-Silver Tigas

Sander Trumsi

Isabella-Janell Turba

Elon Holger Vaab

Brittany-Lisbeth Vaino

Triinu Vijar

Klassijuhataja Maia Punak

9.d klass

Lisette Johanson

Agathe Kiljak

Sten Kirs

Risto Kuhi

Hanno Käärik

Rauno Kübard

Mattias Lass

Siim Lepp

Hanna Lihtsa

Reno Meriroos

Kevin Keret Ojaste

Bruno Ojatamm

Greete Puusepp

Salme Rein

Kevin-Vladimir Soots

Rainer Säde

Richard Tikman

Rainer Vana

Klassijuhataja Rael Anijalg

9.f klass

Tanel-Kaimar Ritsmann

Oliver Vankov

Klassijuhataja Karin Simso

Karl-Gustav Marga

Friedebert Tuglase nimeline Ahja kool

Liise-Lisete Laur

Dagni Loid

Steffy Prants

Agnes Rohtsalu

Maria Tammleht

Triini Mägi

Klassijuhataja Rita Lutsar

Tilsi põhikool

Meriam Harak

Tiiu Kõrgekivi

Timmu Muiste

Kelly Raha

Steffi Salu

Andreas Siimann

Mairon-Daniel Tiisler

Marto-Demar Tiisler

Klassijuhatajad Meriliis Mandel ja Karin Kolbakov

Vastse-Kuuste kool

Lõpetab 5 õpilast.

Klassijuhataja Malle Mägi

RÄPINA VALD

Mehikoorma põhikool

Liina Fokin

Taire Pungar

Klassijuhataja Anne Konsap

* Nimekirjast välja jäänud koolid lõpetajate nimesid ei avaldanud.

Tagasi üles