Võru Helios kaotas ja langes tabelis

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Eduard Desjatski (keskel) värav jäi eilses mängus Heliose helgeimaks hetkeks.
Eduard Desjatski (keskel) värav jäi eilses mängus Heliose helgeimaks hetkeks. Foto: Võru FC Helios

Eesti jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s sai Võru FC Helios teise 1:4 kaotuse järjest ja langes kümne meeskonna seas kuuendaks.

Eelmisel nädalal kaotati eelnimetatud tulemusega võõrsil Vändra Vaprusele ja eile kodus Nõmme Kalju U21 rivistusele. Heliose ainsa värava lõi mõlemas kohtumises Eduard Desjatski.

Kuna mõlemad mängud peeti nädala sees, oli võrulastel tööpäeva tõttu meeskonna komplekteerimine tavalisest keerulisem. Lisaks nörritab Heliost praegu tõsine vigastustelaine, mis rivist viinud viis põhimeest. Ja ega vastasedki kerged olnud – mõlemad on liigas esikolmikus ning nõmmekate eest käis eile platsil mitu tänavu ka meistriliigas mänguminuteid teeninud mängijat.

«Ei ole meil lihtsalt sellist valikut vastu panna, mängisime praktiliselt teise koosseisuga. Mehed andsid endast kõik, aga midagi pole teha, klassivahe tuli välja,» ütles Võru Heliose peatreener Jaanus Vislapuu.

Kergemaks ei lähe võrulastel ka lähiajal, sest turniiri teist ringi lõpetav järgmine mäng JK Tabasaluga tuleb pidada eeloleval esmaspäeval ja võõrsil.

«Mängime nende meestega, kes meil on ja püüame midagi välja nuputada. Läheme igale mängule ikkagi mõttega, et anname lahingu ja püüame punkte saada,» lausus Vislapuu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles