Rõuge postipunkt kolib kauplusest raamatukokku

Postipunkt. Foto on illustreeriv.

FOTO: Marko Saarm / Sakala

Alates 1. augustist alustab Rõuge postipunkt tööd raamatukogus. Praegune Coopi kaupluses asuv postipunkt lõpetab töö 1. juulist.

Uue postipunkti avamiseni on postiteenus Rõuge elanikele juulikuu jooksul jätkuvalt tagatud: saadetised, mis mahuvad kliendi postkasti, pannakse postkasti. Ülejäänud saadetised saab Rõuge valla elanik kätte kas Võru postkontorist või vajadusel saab need ka kirjakandja kaudu tasuta koju tellida. Muid postiteenuseid ja postikaupa saab juulikuus samuti kirjakandja vahendusel. Kirjamarke ja ümbrikuid saab Rõuge Coopi kauplusest ka edaspidi.

Kirjakandja toob teenuse koju või kontorisse

Paljud ei oska võibolla oodatagi, et postiteenuseid saab kasutada ka postkontorisse minemata, isegi kodunt lahkumata. Kõigil postiteenuse kasutajatel, kes elavad või asuvad maapiirkonnas postiasutusest kaugemal kui 5 km, on võimalus kutsuda kirjakandja lisatasuta koju või tööle ning kasutada postiteenuseid oma elu- või asukohast lahkumata.

Kirjakandja kohalekutsumine on tasuta, maksta tuleb ainult postiteenuste ja neile kehtestatud teenustasude eest nagu tuleks maksta ka postkontoris. Kirjakandjat saab kohale kutsuda kodulehel oleva vormi kaudu https://www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine või telefonil 6616616.

Rõuge vallas asuvad postipunktid:

    Haanja postipunkt asub Haanja Coopi kaupluses (Võru tee 7) ning on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00.

    Ruusmäe postipunkt asub Ruusmäe Coopi kaupluses (Ruusmäe küla) ning on avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00–19.00; laupäeval ja pühapäeval suletud.

    Misso postipunkt asub Misso Coopi kaupluses (Misso alevik) ning on avatud esmaspäevast laupäevani kell 9.00–20.00; pühapäeval kell 10.00–20.00.

    Mõniste postipunkt asub Mõniste Coopi kaupluses (Mõniste küla) ning on avatud esmaspäevast reedeni kell 13.00–15.00; laupäeval ja pühapäeval suletud.

    Varstu postipunkt asub Varstu raamatukogus (Kultuuri tn 1) ning on avatud esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval ja reedel kell 8.30–15.30; kolmapäeval, laupäeval ja pühapäeval suletud.

Lähim postkontor

Võru postkontor asub Võru linnas aadressil Vilja 14B ning on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00–18.00; laupäeval ja pühapäeval suletud.

Lähimad pakiautomaadid

    Võru Kesklinna pakiautomaat aadressil Jüri 45, Võru.

    Võru Maksimarketi pakiautomaat aadressil Jüri 83, Võru.

    Võru Maxima pakiautomaat aadressil Kooli 2, Võru.

Postmark kauplusest ja kiri kirjakasti

Kirja postitamiseks on Rõuges kaks kirjakasti, mis on paigutatud enim käidavatesse kohtadesse (tervisekeskus ja kauplus). Kel aga vaja lihtsalt kirjamarke või ümbrikke, ei pea nende pärast üldse ette võtma eraldi postiasutuse külastust: kirjamarke ja ümbrikke müüakse ka Rõuge Coopi kaupluses, kus ostu saab tehtud poekülastuse käigus.

Tagasi üles