Laulu- ja tantsupeol kaotatud asjad ootavad omanikke

BNS
Copy
Laulupidu. Foto on illustreeriv.
Laulupidu. Foto on illustreeriv. Foto: Sille Annuk

XXVII laulu- ja XX tantsupeol "Minu arm" kaotatud riiete ja muude sarnaste esemete leidmiseks tuleb pöörduda Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse poole.

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusse on jõudnud terve hulk, särke, fliise, jopesid, mütse, rätikuid, aga ka näiteks kotte, jalanõusid ja ehteid. Kaotatud riideeseme või muude asjade leidmiseks tuleks seda võimalikult täpselt kirjeldada või saata foto. Asjadele saab Tallinnas järele tulla kuni 19. juulini tööpäeviti kell 10-16 aadressil Pärnu maantee 10 (4. korrus).

Kalevi staadionilt leiti neljapäeval ja reedel kokku ka kaks dokumenti ja kolm pangakaarti. Lauluväljakul toodi politseialale reedest pühapäevani 116 leitud eset. Nende hulgas oli erinevaid väärtesemeid sõrmustest ja teistest ehetest kuni rahakottide ja mobiiltelefonideni.

Suurem osa nendest asjadest jõudis tänu Facebooki üritusele omanikeni tagasi. Politsei kätte jäänud asjad toimetati Kesklinna politseijaoskonda aadressil Kolde puiestee 65. Selle nädala jooksul võib leitud asjade kohta infot küsida telefonil 53 523 099, hiljem saab leide vaadata politsei kodulehelt.

Kontaktandmetega märgistatud esemete omanikega võtab võimalusel Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ühendust ise. Kui leitud esemele on märgitud laulu- või tantsupeolise kollektiivi nimi või märgistus, siis võetakse omanikega ühendust läbi kollektiivijuhtide.

Bussi unustatud asjade puhul tuleks helistada telefonil 6 434 152, trammi unustatud asjade puhul telefonil 6 434 151, trolli unustatud asjade puhul telefonil 6 434 150. Kõnes tuleks kirjeldada võimalikult täpselt kaotamise asjaolusid ning kaotatud eset.

Oma kaotatud asjade kohta saab küsida telefonil 6 273 120 või kirjutades meiliaadressil leitud@laulupidu.ee .

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles