Avatud talude päev saab avapaugu Võrumaal

Golfitalu pere on siiralt õnnelik võimaluse eest olla avatud talude päeva avapaugu koht, kinnitas peranaine Karin Sepp FOTO: Arvo Meeks

FOTO: Arvo Meeks

Suurele üle-eestilisele pereüritusele – avatud talude päevale – antakse avapauk 20. juulil kell 14 Maamehe golfitalus Võrumaal, kus saab nautida nii meelelahutust kui ka kohalikku toitu.

«Tulge Tallinnast ja Tartust kaugemale ning nautige maaelu mitmekesisust ja ainulaadset võlu. Kus veel saate te mängida golfi vana puukinga ja jalgpalliga ning maitsta kõrvale saviahjupitsat ja kaerakilet? Lisaks veel suurepärane atmosfäär, värske õhk ja toredad inimesed,» sõnas maaeluminister Mart Järvik.

«Maamehe golfitalu pere on siiralt õnnelik võimaluse eest olla avatud talude päeva avapaugu koht. Meie talu on heas mõttes kiiksuga ja püüab teistest erineda, kasutades ära looduse ilu, kuid jäädes samal ajal lihtsaks ning meeleolu ja naudinguid pakkuvaks kohaks,» ütles talu perenaine Karin Sepp.

Avaüritusel tervitavad külalisi maaeluminister ning põllumajandusuuringute keskuse, Eestimaa Talupidajate Keskliidu ja Eesti põllumajandus-kaubanduskoja esindajad. Muusikalise tervitusega astub üles Lasva meeskoor ja tantsuga tervitab võimlemisklubi Janika. Saab sõita hobukaariku ja ponidega ning mängida maamehegolfi. Kehakinnituseks pakutakse koduleiba, veisekotlette otse grillilt, kaerakilet, saviahjupitsat ja kohalike Vana-Võromaa tootjate toodangut. Suu teeb magusaks Tordi Kiirabi ning üritusele paneb punkti Alen Veziko kontsert karjakoplis. Üritus on kõigile tasuta.

Avatud talude päev toimub 21. juulil, kuid üle poole osalevatest taludest on avatud juba 20. juulil. Talusid ja nende avamisaegu saab vaadata avatud talude veebilehelt.

Tagasi üles
Back