VIDEOLUGU: Suve lõpus algab Võru olulise tänava uuendamine (1)

Arved Breidaks
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Aktsiaselts Võru Vesi kuulutas esmaspäeval välja riigihanke Vilja tänava umbes 1,1 kilomeetri pikkuse lõigu rekonstrueerimiseks koos vajalike torustike ehitamisega selles piirkonnas.

«Vilja tänava hange on välja kuulutatud ja kõik ehitajad saavad teha pakkumised,» kinnitas ASi Võru Vesi juhatuse liige Juri Gotmans. «Käesoleva aasta teisel poolel, augusti lõpus on plaanis alustada renoveerimistöödega: korrastada veetrasse, ehitada välja sademevee kanalisatsioon ja uuendada teekate.»

Kavandatud tööd on jagatud kahe aasta peale ning hõlmavad Vilja tänava lõiku alates Räpina maanteest kuni Vabaduse tänava ristmikuni. Tänavu on Vilja tänaval kavas valmis saada töödega Räpina maantee ristmikust kuni Petseri tänava pikenduseni ning järgmisel aastal jätkata sealt kuni Vabaduse tänava ristmikuni.

Esialgu jääb uuendamata Vilja tänava algus bussijaama juures, mis praegusesse projekti ei mahtunud, kuid mille jaoks loodab Juri Gotmans toetusraha leida tulevaks või ületulevaks aastaks.

Tööde esimese etapi maksumus on hinnanguliselt 800 000 eurot. Firmadelt oodatakse pakkumisi 9. augusti ennelõunani.

Tagasi üles