Nädala keskpaik toob taas pilvitut ja sooja ilma

Järgmise nädala teisel poolel on taas oodata pilvitut suveilma.

FOTO: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Kuigi eelolev nädal algab veidi vihmaselt, on neljapäeval taas oodata pilvitut suveilma, mil õhusoojamaksimumid kerkivad 28 kraadini.

Ööl vastu teisipäeva on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja tekib udu. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 12-17 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Väiksem on sajuvõimalus Ida-Eestis. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 1-7 m/s. Sooja on 19-24, Ida-Eestis kohati 26 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub valdavalt lääne- ja loodetuul 2-7 m/s. Sooja on 12-17, kohati 10 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 2-7, põhjarannikul kuni 10 m/s. Sooja on 20-25, Ida-Eestis kuni 27 kraadi.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 3-9 m/s. Sooja on 13-18 kraadi. Neljapäeva päeval on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 24-28, rannikul kohati 20 kraadi.

Tagasi üles