Üritused, 26.07-01.08

Eesti lipupäeva tähistamine.

FOTO: Arvo Meeks

Reede, 26. juuli

Tehvandi staadionil

kl 9 jalgpalliturniir Otepää Cup.

Saatses

kl 9 päätnitsapäeva jumalateenistus Saatse kirikus,

kl 13.30 kirmask,

kl 21.30 tantsuõhtu Saatse rahvamaja juures.

Räpinas

kl 10 Eesti külade maapäev.

Saatse muuseumis

kl 12 Merca näituse «Seto hingleq» avamine.

Lüllemäe kooli staadionil

kl 16 Valgamaa suvemängude lasketeatejooks.

Põlva staadionil

kl 17 Põlvamaa MV tennises.

Tõrvas gümnaasiumi pargis

kl 18 tervisejooksusari.

Roobe külas Väike Pritsu talus

kl 18.30 ooperiõhtu.

Otepää kultuurimajas

kl 19 Pühajärve puhkpillipäevade avamine.

Lüllemäel

kl 19 Valgamaa suvemängude jalgrattasõit.

Valga linnapargis

kl 19.30 teatri Prem Productions komöödia «Piiri peal».

Urvaste kirikus

kl 20 kontsert «Valgust hinge», esinevad Paul Neitsov ja Brigita Murutar.

Taheva mõisa pargis

kl 20 «Päikeseloojangu kontsert», esinevad Villu Veski ja Tiit Kalluste.

Uhtjärve ääres

kl 20 pidu «Uhtjärve suvesüda».

Laupäev, 27. juuli

Tehvandi staadionil

kl 9 jalgpalliturniir Otepää Cup.

Võrus

kl 10 Võru lastefestival.

Krootuse külas

kl 10 kodukandipäev.

Mooste mõisas

kl 10 linalaat.

Põlva staadionil

kl 10 Põlvamaa MV tennises.

Sillapää lossis

kl 10 mõisate külastuspäev.

Otepää kesklinnas

kl 10 Pühajärve puhkpillipäevad.

Põlva järve rannas

Eesti MV rannakäsipallis.

Pühajärve pargis

kl 12 jooks ümber Pühajärve.

Abi krossirajal

kl 11 motokross Suure Munamäe meeskondlikule karikale.

Himmaste raamatukogus

kl 12 Jakob Hurda sünniaastapäeva tähistamine.

Vastseliina piiskopilinnuses

kl 12 lastelinnus.

Rogosi mõisas

kl 15 vanade tantsude õpituba.

Kangro talus Pühajärve ääres

kl 18 etendus «Uljas neitsi».

Põlgaste laululaval

kl 19 pensionäride suvepidu.

Sangaste lossis

kl 19 Tõnis Mägi kontsert.

Valga linnapargis

kl 19.30 teatri Prem Productions komöödia «Piiri peal».

Tsooru rahvamajas

kl 20 simman bändiga Mahmõr.

Maaritsa külaplatsil

külapäev.

Pühapäev, 28. juuli

Tehvandi staadionil

kl 9 jalgpalliturniir Otepää Cup.

Räpina tuletõrjeväljakul

kl 9 laat.

Võrus Liiva tänaval

kl 9 mahelaat.

Võrus

kl 10 Võru lastefestival.

Põlva staadionil

kl 10 Põlvamaa MV tennises.

Sillapää lossis

kl 10 mõisate külastuspäev.

Otepää Maarja kirikus

kl 11 jumalateenistus, esinevad puhkpillipäevade orkestrid,

kl 12.30 puhkpillipäevade lõppkontsert koondorkestriga.

Iigastes

kl 11 Iigaste jooks, Valgamaa jooksusarja 5. etapp.

Pühajärve pargis

kl 12 Pühajärve pargitriatlon.

Nõuni järvel

kl 11 Nõuni aerulauafestival, Valgamaa lahtised MV aerulauasõidus.

Misso vabaõhulaval

kl 13 Laikrete perebändi kontsert.

Valgjärvel

kl 14 Kanepi valla rahvatriatlon.

Hummuli mõisas

kl 15 kontsert «Ainult Tšaikovski», esinevad Denis Golubev ja Aglaya Golubeva (Moskva, oboe) ning Diana Liiv ja Tähe-Lee Liiv (klaver).

Osula Harjumäel

kl 15 Pühajõe seenioride päev.

Laatre kirikus

kl 18 kontsert «Tšello on meie sõber», esineb duo Andreas Lend ja Johannes Sarapuu.

Valga linnapargis

kl 17 teatri Prem Productions komöödia «Piiri peal».

Rogosi mõisas

kl 18 kontsert «Ainult Tšaikovski», esinevad Denis Golubev ja Aglaya Golubeva (Moskva, oboe) ning Diana Liiv ja Tähe-Lee Liiv (klaver).

Esmaspäev, 29. juuli

Tsiistres

kl 19 Rõuge valla suvevolle.

Vana-Antsla teatriaidas

kl 19.30 etendus «Praegu pole aeg armastamiseks».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 20 Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa kontsert «Õnne hoidma peab».

Teisipäev, 30. juuli

Taevaskojas

kl 15 Põlva orienteerumis­teisipäevak.

Tõrvas Riiska järve ääres

kl 18 suvevolle.

Põlva järve rannas

kl 18 suvevolle.

Kääriku rannavolleväljakutel

kl 18 suvevolle.

Vana-Antsla teatriaidas

kl 19.30 etendus «Praegu pole aeg armastamiseks».

Kolmapäev, 31. juuli

Rõuges

kl 10 Eesti flöödiühingu suve­akadeemia.

Nedsaja külaplatsil

kl 11 Lummo Kati leelolaager.

Himmaste-Eoste kergliiklusteel

kl 17 Põlvamaa suvemängude tõukerattaõhtu.

Plaani karjamõisas

kl 19 Liis Lemsalu akustiline trio.

Vana-Antsla teatriaidas

kl 19.30 etendus «Praegu pole aeg armastamiseks».

Leigo talus

kl 19.30 Leigo järvemuusikafestival.

Sillapää lossis

kl 20 Indrek Taalmaa etendus «Onu Heinari lood».

Neljapäev, 1. august

Nedsaja külaplatsil

kl 9 Lummo Kati leelolaager.

Võru Juudipargis

kl 9 Võrumaa keskraamatukogu sünnipäevahommik (vihmaga raamatukogus).

Rõuges

kl 10 Eesti flöödiühingu suve- akadeemia.

Treski külas

kl 19 etendus «Vanahunt».

Vana-Antsla teatriaidas

kl 19.30 etendus «Praegu pole aeg armastamiseks».

Leigo talus

kl 19.30 Leigo järvemuusikafestival

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 20 esinevad metsosopran Natalia Birjukova (Peterburi), sopran Maria Petrova (Eesti), klaveril Pavel Markov (Peterburi).

Alle-Saija teatritalus

kl 20 teatrietendus «... ja õunapuud õitsevad».

Suure Munamäe vabaõhulaval

kl 20 Indrek Taalmaa etendus «Onu Heinari lood».

Mooste mõisas

suidsusannapäävä’.

Tagasi üles