Põlva naiskonnad lõpetasid kuu võidukalt

Põlva jalgpalliklubi esindusnaiskond
Indrek Käo/Fc Lootos Arhiiv
Põlva jalgpalliklubi esindusnaiskond Indrek Käo/Fc Lootos Arhiiv Foto: Indrek Käo/Fc Lootos Arhiiv

Nädalavahetusel olid Eesti meistrivõistluste mängud nii Põlva jalgpalliklubi Lootos esindus- kui ka duubelnaiskonnal. Laupäeval mängis esindusnaiskond meistriliiga 11. vooru kohtumise Tartu SK10 Premiumiga. Kambja staadionil toimunud mängus asus kodunaiskond kohtumist 11. minutil juhtima. Teise poolaja 60. minutil viigistas kapten Ave-Lii Laas Lootose poolelt seisu. 67. minutil viis Kristin Kukli põlvakad 2: 1 juhtima ning 74. minutil vormistas Ave-Lii Laas penaltist lõppseisuks 3: 1. See värav oli Ave-Lii Laane 50. tabamus Lootose eest.

Liigatabelis tõusis Lootos seitsmendale kohale.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda laupäeval kell 14, kui Tilsi staadionil mängitakse neljandat kohta hoidva Saku Sportinguga.

Naiste teises liigas osalev duubelnaiskond mängis pühapäeval Paides sealse linnanaiskonnaga ning võitis kohtumise Annika Austi 11. minuti väravast 1: 0. Liigatabelis asub FC Lootos II kolmandal kohal.

Järgmine mäng on duubelnaiskonnal pühapäeval võõrsil Kohtla-Järve JK Järve vastu. Mõlemad naiskonnad oslevad ka Eesti karikavõistlustel. 10. august kohtub esindustiim Saku staadionil sealse Sportinguga. 13. augustil mängib aga FC Lootos II Põlva linnastaadionil Paide linnanaiskonnaga.