R, 30.09.2022

Suur galerii: Värvika Intsikurmu festivali esimene päev

LEPM
Suur galerii: Värvika Intsikurmu festivali esimene päev
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Põlva ürgmetsas toimub 7. aastat järjest Intsikurmu Festival, kuhu kogunevad igas vanuses muusika-, looduse-, ja kunstisõbrad. Hoolikalt valitud muusikaline kava pakub naudingut kolmel erineval laval, kus astub festivali jooksul üles üle 30 artisti meilt ja mujalt.

Reedel, 2. augustil ehk festivali esimesel päeval kostitasid külastajaid inglihäälsed Anna Kaneelina ja Anett, Noortebändi valitsevad tšempionid Duo Ruut, soundcloudi räppar Pluuto, uued elektroonilise muusika tegijad Restless Experience, multitalendid JT Conseption ja auhinnatud Miljardid ja Ewert and The Two Dragons. Välismaisetest artistidest laulsid end eestlaste südametesse Iisraeli duo Lola Marsh, Ida-Euroopa superstaar Ivan Dorn, Londoni sensatsioon Superorganism, Eestit ka juba varem väisanud R&B jumalanna Iris Gold, hüpnootilist tantsumuusikat viljelev MY BABY, pööraselt lõbusa esinemisstiiliga Norra grupp Pom Poko ja Leedu trio Sheep Got Waxed.

Lisaks muusikale ja pisemate külastajate lemmikule, Lastekurmule, on festivalil sel aastal ka Eesti moekunstile pühendatud ala- sisult nii poe, näituse kui ka installatsiooni rolli kandev moekunsti pop-up tutvustab loomingut noortelt talentidelt nagu Katrin Aasmaa, Cärol Oti, Kristel Kuslapuu, Ellen Richardi, Gita Siimpoja ja Marleen Afanasjev.

Vaata allpool videot Lastekurmust!

Märksõnad
Tagasi üles