Noore ettevõtja preemiale oodatakse kandidaate

BNS
Copy
2016. aastal sai noore ettevõtja tunnustuse Markus Villig ettevõttest Taxify OÜ.
2016. aastal sai noore ettevõtja tunnustuse Markus Villig ettevõttest Taxify OÜ. Foto: Madis Sinivee/Postimees Grupp

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Swedbank ootavad noori kuni 35-aastaseid Eesti ettevõtjaid kandideerima 5000 euro suurusele noore ettevõtja preemiale.

Kandideerimine on avatud 4. septembrini. Preemia ja Aasta Noore Ettevõtja tiitel antakse üle 3. oktoobril toimuval pidulikul Eesti ettevõtlusauhindade galal.

«Minu jaoks aitas saadud tiitel meie ettevõtte visiooni maailmale tutvustada ning seeläbi hoogu veelgi juurde saada. Soovitan kõigil noortel ettevõtjatel oma hääl kuuldavaks teha ja kandideerida aasta noore ettevõtja tiitlile,» julgustas 2018. aasta laureaat Robin Saluoks eAgronomist teisi noori ettevõtjaid preemiale kandideerima.

«Ettevõtlusega alustamine ja sellele pühendumine nõuab nii tulevikuvisiooni, pealehakkamise julgust kui ka nutikust leida turult oma toimiv nišš. Just selliseid julgeid ja nutikaid noori ettevõtjaid me noore ettevõtja tiitlile kandideerima ootamegi,» ütles Liisi Himma, Swedbanki ettevõtete panganduse juht.

«Noore ettevõtja preemia konkursiga otsime ja tunnustame noori ettevõtjaid, kes on ettevõtte loomise ja kasvatamise ette võtnud. Senised preemia võitjad on kõik jätnud Eesti ettevõtlusmaastikule kestva jälje ning on heaks eeskujuks noortele, kes veel ei ole ettevõtlusega alustanud, kuid on seda plaanimas. Samuti innustab noorte esiletoomine tänaseid ettevõtjaid rohkem pingutama,» ütles kaubandus-tööstuskoja peadirektor Mait Palts.

Noore ettevõtja preemia konkurss on mõeldud kuni 35-aastasele Eestis registreeritud ettevõtte omanikele ja juhtidele, kes on paistnud silma oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel, oma toodete, teenuste või tehnoloogiate uuenduslikul kasutamisel ning kes juba ekspordivad või omavad ekspordipotentsiaali.

Oma kandidatuuri võivad esitada ettevõtjad ise, nende töötajad, kliendid või erialaorganisatsioonid ja teised. Rohkem infot leiab Eesti Kaubandus-Tööstuskoja kodulehelt.

Noore ettevõtja preemia konkurss toimub juba neljandat korda. 2015. aastal pälvis tiitli ja preemia Indrek Ulst ettevõttest Mooncascade OÜ, 2016. aastal sai tunnustuse Markus Villig ettevõttest Taxify OÜ, 2017 sai noore ettevõtja preemia Kristel Kruustük ettevõttest Testlio OÜ ning 2018 noore ettevõtja preemia pälvis Robin Saluoks eAgronomist.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles