Kettagolfi meistritiitlid läksid Otepääle

Kevin Koik
, suvereporter
Meistrivõistluste medalid jagati välja meeste, naiste ja meeste 40+ klassides.
Meistrivõistluste medalid jagati välja meeste, naiste ja meeste 40+ klassides. Foto: Rein Leppik/Valgamaa Spordiliit

Tehvandil ja Tõrvas selgitati kahel rajal välja Valgamaa kettagolfimeistrid, kelleks tulid naiste absoluutarvestuses Anneli Tõugjas ja meeste seas Robi Männiste.

Meistrivõistluste esimene ring mängiti Tehvandi rajal ja teine Tõrvas. Kummaski paigas läbisid osalejad 18 korviga kettagolfiraja ning medalivõitjad selgusid kahe raja läbimise kokkuvõttes.

Otepää esindaja Anneli Tõugjas kogus kahel rajal 111 punkti ning edastas sellega Tõrva sportlasi Anneli Külma ja Liia Mäge. Külm ja Mägi kogusid vastavalt 130 ja 151 silma.

Meeste arvestuses tuli kuld- ja pronksmedali omanike väljaselgitamiseks korraldada ümbervisked. Võitjana väljus Robi Männiste ning hõbemedali sai kaela Sander Jaani Tõrvast. Kolmanda koha pälvis Kristjan Solodov.

Meeste 40+ vanuseklassis krooniti 119 silmaga Valgamaa meistriks Valga esindaja Viktor Kalames. Teisena lõpetas Janek Jaani Tõrvast ning poodiumi kolmanda astme hõivas Marko Voitk.

Meistrivõistlustel osales ühtekokku 34 kettagolfi harrastajat. Peakohtunik oli Margo Metsaoja.