Lootose naiskondi saatis mängudes edu

FC Lootos II naiskond
FC Lootos II naiskond Foto: Indrek Käo/Fc Lootos

Nädalavahetusel mängisid Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste mänge JK Lootose esindusnaiskond ja duubelnaiskond. 17. augustil võõrustas esindusnaiskond meistriliiga 13. voorus Tartu JK Tammekat.

Tilsi staadionil peetud kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja 50. minutil viis tiimi kapten Ave-Lii Laas Lootose 1 : 0 juhtima ja selle seisuga kohtumine lõppes. Liigatabelis tõusis Lootos voor enne põhiturniiri lõppu viiendaks.

Järgmine kohtumine ootab tiimi ees 4. septembril, kui Suure-Jaani gümnaasiumi staadionil mängitakse tabeli viimase, JK Tuleviku ja Suure-Jaani ühendvõistkonnaga.

Teises liigas mängiv JK Lootose duubelnaiskond võõrustas 18. augustil Tilsi staadionil Paide linnanaiskonda. Sandra London viis avapoolaja keskel põlvakad 1 : 0 juhtima, vastased viigistasid 79. minutil ja 1 : 1 viigiga kohtumine ka lõppes. Liigatabelis asub FC Lootos II kolmandal tabelireal.

Järgmine kohtumine mängitakse 25. augustil Narvas sealse Transiga.

Lootose rahvaliiga naiskond alistas 18. augustil linnastaadionil peetud mängus Rakvere JK Naished 16 : 0 (10 : 0). Neli väravat lõi Laura Unt, kolm Rita Rebane ja Annika Aust, kaks Tuuli Kotov ja ühe Karolin Krikunov, Reti Patrail ning Keit Musting. Üks tabamus oli vastaste omavärav. Veel mängisid võistkonnas Maarja Punak, Grete Kolbakov ja Liis Tarv.