P, 3.07.2022

Tõrva Raadio läheb kaante vahele

LEPM
Tõrva Raadio läheb kaante vahele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tõrva Raadio meeskond 2016. aasta suvel.
Tõrva Raadio meeskond 2016. aasta suvel. Foto: Erakogu

Tõrva Raadio meeskond esitleb 31. augustil raamatut “Tõrva Raadio lood”. Kõik huvilised, sõbrad ja toetajad on oodatud laupäeval kell 12 Tõrva Raadio ruumidesse (Valga mnt 3a, Tõrva). Esitlusel tuleb juttu raamatu tegemisest ja soovi korral saab toetada Tõrva Raadiot kogumiku ostmisega.

Käesoleva aasta 6. augustil möödus viis aastat Tõrva Raadio esimesest eetriminutist ja sellest tulenevalt valmis Tõrva Raadio senist ajalugu koondav raamat “Tõrva Raadio lood”.

Esitlusel tutvustab raamatut koostaja Kaspar Metsar, kelle jaoks oli kogumiku vajadus ilmselge: “Tõrva Raadio on Eestis haruldane projekt, millesarnast on raske leida ja juba seetõttu vääris see kaante vahele paigutamist. Viie aasta jooksul on raadios saateid teinud pea 90 inimest, kelle mälestused väärivad talletamist. Lisaks sai Tõrva Raadio käesoleva aasta alguses tunnustuse Aasta noorteühing 2018, mis  tähendab, et meie tegemisi on märgatud ning oluliseks peetud. Seega koondasime möödunud viie aasta põnevamad lood kaante vahele, et anda meie kuulajatele ja teistele huvilistele võimalus tutvuda Tõrva Raadio köögipoole ning raadiomeeskonna seiklustega.”

155-leheküljeline raamat annab ülevaate Tõrva Raadio kujunemisest, statistikast, programmist ja meeskonnast. Teksti ilmestavad raadiotegijate meenutused ja tsitaadid ning rohke pildimaterjal. Lisaks saab esitlusel kuulata põnevamaid katkeid saadetest ja tutvuda raadio ruumidega.

Esitlusel on võimalik kogumik endale soetada hinnaga 10 eurot. Raamatute müügitulu läheb raadio edasise tegevuse toetuseks. Raamatu “Tõrva Raadio lood” väljaandmist toetab Eesti Kultuurkapital.

Tõrva Raadio on noorte poolt eestveetav vabatahtlik mittetulunduslik hooajaline raadio, mis levib Tõrva piirkonnas FM sagedusel 90,0 MHz ja interneti vahendusel kõikjal maailmas. Rohkem infot leidub Tõrva Raadio kodulehel raadio.torvanoored.ee ning Tõrva Raadio Facebooki ja Instagrami lehtedel.

Märksõnad
Tagasi üles