Võrus selgusid 60. korda karikavõitjad

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
U16 vanuseklassi parimad mängijad
U16 vanuseklassi parimad mängijad Foto: Karel Saarna / Võru Spordikool

Võru spordikool korraldas 22.–24. augustil juba 60. korda rahvusvahelised karikavõistlused võrkpallis. Mängisid U16 ning U18 vanuseklasside poisid ja tüdrukud, andis teada spordikooli juht Karel Saarna.

Tüdrukud mängisid Võru spordikeskuses. Osalema võistkondi nii Eestist, Lätist kui ka Soomest. Kokku osales 14 tiimi: 6 nooremate ja 8 vanemate tüdrukute võistkonda.

U-16 tüdrukute seas võitis Selver Tallinn SK Riia SK ja Võru spordikooli esinduse ees.

U-18 tüdrukute arvestuses läks esikoht samuti Selver Tallinn SK-le. Järgnesid SS Tartu Kalev ja Riia SK. Võõrustajad Võru spordikoolist pidid leppima neljanda kohaga.

Poiste võistkonnad olid kõik Eestist. U16 noormehed pidasid oma turniiri ajaloolistel Võru võrkpalli pargiväljakutel.

Osales 9 tiimi ja võrdsete võistkondade heitluses selgusid esikolmikukohad alles viimaste mängudega. Võitis SK Tats Tallinn, teine oli Selver Tallinn 2005 ja kolmas VK Täht Tallinn. Võru spordikooli esindus oli selleski vanuseklassis neljas.

U18 poisid pidasid võistlust Puiga põhikooli Spordisaalis, kus kahel väljakul esmalt kahes alagrupis mängiti. Pärast alagrupimänge moodustati uued nelja võistkonna vahelised grupid ning asuti mängima kohtadele 1.–4. ja 5.–8. Võitis Selver Tallinn SK, järgnesid SK Tats Tallinn ja Pärnu spordikool.

Tagasi üles