Galerii: Noortepäev tõi tõrvakad keskväljakule

Noortepäev Tõrva keskväljakul.

FOTO: Tiit Loim / Lõuna-Eesti Postimees

Tõrva keskväljakul peeti reede õhtul noortepäeva, kus esinesid räppar AG, huumoriräpi trio Küberrünnak & Karmo ning tantsukooli JJ-Street tantsijad. Üle anti ka tänavune Tõrva noortevolikogu auhind.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tänavu laekus noortevolikogu auhinna konkursile seitse säravat kandidaati, kes volikogu hinnangul kõik vääriksid tunnustust. Noortevolikogu praegune koosseis otsustas siiski anda tänavuse auhinna ettevõtjale, kirjanikule ja ajakirjanikule, spordimehele ja kohalikule aktivistile Egon Ilissonile. Lisaks tunnustati kaht inimest, kes on piirkonna heaks palju teinud. Nendeks olid Kristi Napast ja Heli Otti.

Egon Ilissoni kohta märgiti, et tegemist on inimesega, kes on iga kell valmis kohalikele nende ettevõtmistes appi tõttama. «Teda võib tihti leida eest piirkonna kettagolfiradadel, kus ta on kas rada hooldamas või ise mängu harrastamas. Lisaks sellele ei pea ta kunagi vaevaks esindada valda erinevatel spordivõistlustel. Peale selle armastab ta ka mõttemänge ning on panustanud kohalikku mälumänguturniiri,» seisab mehe iseloomustuses.

Tagasi üles