Helios lõi auti juba teise tugeva meeskonna

Heliose mängijad rõõmustavad võiduvärava üle. FOTO: Võru Fc Helios FOTO: Võru FC Helios

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond alistas laupäeval koduväljakul Tartu JK Welco 2 : 1 ning jõudis Eesti karikavõistlustel kaheksandikfinaali. Võidu tagas Võru meeskonnale Sergei Starovoitovi viienda lisaminuti värav.

«Suurepärane! Ükskord elus õnnestub olla ka see meeskond, kes võidab lõpuminutitel, muidu on kogu aeg vastupidi olnud. Väga hea tunne!» ütles Võru meeskonna kapten Raul Rebane.

Tema sõnul oli võidu võti tahtejõud. «Võitlesime lõpuni, mehed andis endast kõik ja nii ta tuli,» lausus Rebane.

Võru staadionil 170 pealtvaataja ees peetud mängus oli palliga natuke parem Welco, võrulased otsisid oma võimalusi kontrarünnakutes. Esimene poolaeg lõppes väravateta, teise alguses läksid väljakuperemehed Ragnar Rebase löögist juhtima. 70. minutil Welco viigistas, kui värava lõi Rain Näkk, aga Heliosel oli veel üks kuul rauas.

«Väravaesine sagin ja õnne oli ka. Kokkulepitud asjad, et [Andres] Verst ja [Sergei] Starovoitov lähevad alla ja nende peale mängitakse. Läks õnneks ja sealt see viimase sekundi värav tuligi,» ütles Võru meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Esiliiga B-s mängiv Helios võttis kraad kangema ehk Esiliiga meeskondadelt karikasarjas juba teise skalbi – eelmises ringis löödi konkurentsist välja Kohtla-Järve JK Järve.

Tagasi üles
Back