Finaalis mängivad Otepää ja Paide

FC Otepää esindus on heitluseks valmis.
FC Otepää esindus on heitluseks valmis. Foto: Brit Maria Tael

Jalgpalli väikestel karikavõistlustel on selgunud finalistid: võidu nimel hakkavad heitlema FC Otepää ja Paide Linnameeskond III. Finaal peetakse täna A. Le Coq Arenal.

Esmakordselt finaali jõudnud Otepää alistas võõrsil peetud poolfinaalis Tallinna FC Zeniti 3 : 1. Avapoolaja viimasel minutil viis külalised juhtima Erki Kade, kuid Zenit suutis 52. minutil tänu Andre Taliveele viigistada. 1 : 1 seis püsis 86. minutini, kui Kristjan Paapsi tabamus viis Otepää juhtima. Tõnis Kaukvere lõi Lõuna-Eesti meeskonna kolmanda värava kohtumise esimesel lisaminutil.

Teises poolfinaalis läksid vastamisi 2017. aasta finalistid. Paide Linnameeskond III sai taas kord JK Retrost jagu nelja väravaga. Kui kahe aasta tagune finaal lõppes Järvamaa meeskonna 5 : 1 võiduga, siis tänavuses poolfinaalis mängiti vastane üle 4 : 0. Andre Mägi viis 15. minutil kodumeeskonna juhtima ning eduseisu kahekordistas teise poolaja alguses Priit Raal. Johannes Kukebal tegi 70. minutil seisuks 3 : 0 ja viimase tabamuse eest hoolitses 84. minutil Martin Ustaal.