R, 24.03.2023

Tanklatöötaja takistas joobes juhti sõitu minemast

Lõuna-Eesti Postimees
Tanklatöötaja takistas joobes juhti sõitu minemast
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tankla. Pilt on illustratiivne.
Tankla. Pilt on illustratiivne. Foto: Erik Prozes / Postimees

Eile õhtul kella 19 paiku teatas tähelepanelik tanklatöötaja häirekeskusele, et nüüdsama saabus Võrus asuvasse tanklasse joobes mees, kes oma Volkswagenisse kütust tangib.

Veel enne kui korrakaitsjad sündmuskohale saabusid oli tarmukas tanklatöötaja joobekahtlusega sohvri teekonna tõkestanud ning masina süütelukust võtmed sootuks ära võtnud.

Politseinikud tuvastasid mehel raske joobe, ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning viidi arestikambrisse kainenema.

Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarust tõdes, et tanklatöötajate tegutsemine näitab ilmekalt järjest jõulisemat sallimatuse kasvu liiklust ohustavate joobes juhtide suunal.

«Statistikastki nähtub, et võrreldes mullusega on Lõuna-Eesti liiklejad üha enam võtnud oma südameasjaks teed ja tänavad joobes juhtidest puhtad hoida. Kui mullu kõrvaldati aasta jooksul tähelepanelike inimeste vihjete peale liiklusest ligemale 350 napsitanud roolikeerajat, siis tänavu on kogukonna abil on rooli tagant juba ära nopitud pea 300 purjutanud sohvrit,» selgitas Soekarusk.

Politseijuht tänab nii eilseid julgeid klienditeenindajaid kui ka kõiki teisi, kes ohtu märganuna sellest politseile teada annavad või suisa ise ohtliku juhi teekonna lõpetavad.

Märksõnad
Tagasi üles