T, 7.02.2023

Kuidas paigaldada telefoni Lõuna-Eesti Postimehe ikoon?

Siim Saavik
, reporter
Kuidas paigaldada telefoni Lõuna-Eesti Postimehe ikoon?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ikooni paigaldamine IPhone telefonis.
Ikooni paigaldamine IPhone telefonis. Foto: LEPM

Igal Lõuna-Eesti Postimehe lugejal on nüüd võimalus paigaldada oma telefoni ikoon, millele vajutades saab piirkonna uudiseid lihtsalt ja kiirelt kätte. Ikooni paigaldamiseks telefoni kulub maksimaalselt üks minut.

Kõigepealt tuleb minna veebibrauseri kaudu internetti ja kirjutada sinna lounapostimees.postimees.ee. Seejärel ilmub ekraanile lehe veebiportaal.

iPhone iOSi kasutajad peavad vajutama lehekülje alumisel ribal asuvale noolega kastikesele «Share» või «Jaga», mis avab menüü. Menüüs on pluss märgiga kastikese ikoon «Add to Home Screen» või «Avaekraanile lisamine», mis küsib pärast sellele vajutamist nõusolekut Lõuna-Eesti Postimehe ikooni paigaldamiseks. Kui vajutada ülemisel ribal asuvat «Add» või «Lisa», paigaldatakse ikoon telefoni ja see on valmis kasutamiseks.

Ikooni paigaldamine Android telefonis.
Ikooni paigaldamine Android telefonis. Foto: LEPM

Androidi kasutajad peavad veebiportaali jõudes vajutama üleval paremal nurgas asuvat kolme punktiga ikooni. Seejärel tuleb menüüs valida «Add to Home Screen» või «Avaekraanile lisamine», mis küsib samamoodi nõusolekut ikooni telefoni paigaldamiseks. Kui vajutada «Add» või «Lisa», paigaldataksegi ikoon telefoni ja see on valmis kasutamiseks.

Mina tegin nii Androidi kui iOSi süsteemiga neid juhiseid järgides protsessi läbi ja kõik toimis hästi. Tasub märkida, et mõnel Android-telefonil võivad ikoonid ekraanil teises kohas asuda, kuid lisamise skeem on ikkagi sama. 

Märksõnad
Tagasi üles