Võru Helios teenis kahe mänguga ühe punkti

Võru Helios pallurid teenisid viigipunkti.

FOTO: Võru FC Helios

Eesti jalgpallimeistrivõitluste esiliiga B-tasandil sai Võru FC Helios viimasest kahest mängust kirja ühe viigipunkti.

Läinud pühapäeval kaotas Võru meeskond võõrsil Paide Linnameeskonna mitme meistriliiga mängijaga täiendatud U21 rivistusele 3:7. Heliose kasuks lõi kaks väravat Raul Rebane ja ühe Arlet Raha.

2:2 lõppenud esimese poolaja järel sai murdepunktiks teise poolaja algus, kus võrulastele penalti andmata jäeti ja väljakuperemehed kohe kontrarünnakust juhtima läksid.

«Teisel poolajal kaotusseisu jäädes pidime riskima, aga meistriliiga meeste vastu oli see kahjuks liig. Ja kuna kohtunik ka mängu käest lasi, siis seda keerulisem kõik meile oli,» kommenteeris Heliose peatreener Jaanus Vislapuu. «Muidugi tuleb ka endale tuhka pähe raputada, sest ega kohtunik meile seitset väravat ehitanud. Ometi tegi ta otsustavatel momentidel väga halvad otsused meie kahjuks ja see mõjutas kogu edasist mängu.»

Kesknädalal mängiti võõrsil Pärnu JK-ga ja saadi väravateta viigi eest oluline punkt tabelisse. See oli seda magusam, et nädala sees olid töö tõttu puudu pooled põhimeestest ning vastane võrulastest tabelis mitu kohta eespool.

«Tuleb rahul olla! Meeskonna kaitsetöö ja distsipliin olid eeskujulikud,» lausus Vislapuu.

Järgmine mäng on liigas kaheksandal kohal oleval Võru meeskonnal juba sel pühapäeval ning siis võetakse kodus vastu liiga liider Nõmme United.

Tagasi üles