Matsi krossirajal selgusid meistrid

Maarius Suviste
Veobagide klassis tuli hooaja parimaks Andres Lohuväli.
Veobagide klassis tuli hooaja parimaks Andres Lohuväli. Foto: Maarius Suviste / Lõuna-Eesti Postimees

Eelmisel laupäeval sai Võrumaal Matsi krossirajal 1140 meetrisel ringil teoks Liqui Moly Eesti meistrivõistluste ja Balti karikavõistluste viimane etapp veoautokrossis.

Eesti meistrivõistluste raames oli veobagide klassis kokkuvõttes tänavuse hooaja parim Andres Lohuväli (Tikkri Motorsport). Teiseks tuli Rain Veissbach (Ligur Racing) ja kolmandaks Markus Häidberg (A1M Motorsport).

Gaz 53 arvestuses oli hooaja parim Mait Mäesaar (A1M Motorsport), teise koha saavutas Toomas Repp (Ligur Racing) ja kolmandaks sõitis end Illimar Hirsnik (A1M Motorsport).

Gaz-51/52 hooaja parim oli Andre Mõttus (ALM Motorsport). Teine oli Marko Tiinas (Ligur Racing) ja kolmandaks tuli Veiko Hirsnik (GAZ Ralliklubi), teatas Autokross sotsiaalmeedias.

Eelmisel laupäeval toimus Rõuge vallas Matsi krossirajal Eesti meistrivõistluste ja Balti karikavõistluste viimane etapp veoautokrossis.