Maarahvas peibutas linlasi

Maal elamise päeval sai Otepää vallas Vidrike külamaja seltsitoas mängida ka lauamänge. Ja nagu näha, pakkus see külastajatele palju rõõmu.

FOTO: Maarius Suviste

Laupäevasest esimesest üle-eestilisest maal elamise päevast võttis osa ka Otepää vald. «Tundub, et esimese korra kohta läks päev kenasti – enamik võõrustajaid oli päevaga rahul. Tõsi, külastajate arvud olid väga erinevad,» ütles üks korraldajatest, Otepää vallas asuva Vidrike küla külavanem Ivika Nõgel.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Tema hinnangul tundusid kõige rahvarohkemad olevat Puka üritused – rahvast jätkus nii kooli juurde, kogukonnakööki, jooksuvõistlusele kui kultuurimajja. «Pukas oli liikvel üle 150 inimese,» märkis Nõgel. «Samuti oli üle 52 külastajaga tihe päev Nõuni kultuurimajas.»

Vidrike külavanemat üllatas huvi Otepää tervisekeskuse ja uue Otepää hambakliiniku vastu, kus käis kokku üle poolesaja huvilise, sealhulgas väljastpoolt valda. «Tore oli ka kuulda, et Techne töökoja pakkumine hakata töökoja seadmete ja ruumide baasil tootma leidis järgija – laupäeval löödi ühe väikeettevõtjaga ka käed.»

Tagasi üles