Sisukord
Paberleht
Postimees

Metsaettevõtja: läbirääkimised kiskusid roheliste poole kiiva

3 min lugemist
Euroopa suurima graanulitootja Graanul Investi kontserni juhi Raul Kirjaneni sõnul said metsanduse arengukava menetluse käigus eelistuse need küsimused, mille kohta oli tulnud lihtsalt rohkem ettepanekuid. FOTO: SANDER ILVEST/EESTI MEEDIA/SCANPIX

Keskkonnaministeerium saatis esmaspäeval metsanduse arengukava juhtkogule järgmise kümnendi arenguplaanid. Juhtkogusse kuulub ka ASi Graanul Invest juhatuse esimees Raul Kirjanen, kelle sõnul pole tehtud nende plaanide majanduslikke analüüse.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuulute juhtkogusse, kes teeb ettepanekuid ja täiendusi riigi metsanduse järgmise kümnendi arengukavasse. Neljale erinevale tulevikuvisioonile on antud tinglikult loomanimed: Rebane, Karu, Ilves ja Hunt. Millega juhtkogu nüüd täpsemalt tegeleb?

Metsanduse arengukava koostamise mõte on, et kõik osapooled saavad metsamajanduse tuleviku asjus oma seisukohad välja öelda. Tuleb saada selgus, kuidas mitmesugused organisatsioonid, teadusasutused ja inimesed asju näevad, millised on murekohad ja mida saaks paremini teha.

03.06.2020 05.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto