Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lõuna-Eestis toimub ettevõtlusnädalal üle 30 sündmuse

Algab Võrumaa ettevõtlusnädal. FOTO: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Tänavusel ettevõtlusnädalal toimub Põlva-, Valga- ja Võrumaal rohkem kui 30 temaatilist üritust. Üle-eestiline ettevõtlusnädal toimub juhtmõtte «Samm Sinu unistusteni» all.

Võrumaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Ivi Martensi sõnul tuuakse erinevalt varasematest ettevõtlusnädalatest tänavu lisaks ettevõtlusele julgustavate argumentide välja ka seisukohad, miks ikkagi eelistada palgatööd. Tasakaalustatud debatiga soovitakse panna laiem avalikkus kaasa mõtlema ettevõtjaks olemise plussidele ja miinustele.

«Ettevõtlusnädala üks fookusi on e-äri, sest just veebipõhised lahendused võimaldavad alustavatel ettevõtetele kiirelt ja efektiivselt jõuda potentsiaalsete klientideni,» ütles Martens.

Lõuna-Eestis korraldatakse ettevõtlusnädala näiteks mitmeid töötube ja koolitusi, külastatakse avatud ettevõtete päeval erinevaid firmasid, tunnustatakse parimaid ettevõtjaid jpm.

Täpsem ürituste kalender on leitav https://ettevotlusnadal.ee. Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused 14. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.

Tagasi üles
Back