Galerii: jalgpalli läbi suhtlusoskust arendav programm jõudis Tõrva

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Esmaspäeval peeti Tõrva gümnaasiumis avaüritus programmile SPIN, mis jõudis esmakordselt Lõuna-Eestisse. Programm ühendab endas jalgpallitrenne ja sotsiaalsete oskuste arendamise töötube.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

SPIN on spordil põhinev noorte arenguprogramm. Selle eesmärk on arendada ja tugevdada noorte sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning tuua neile läbi spordi rõõmu. Senini on tegevused toimunud Tallinnas, Viimsis, Keilas, Tartus, Kohtla-Järvel ja Narvas. Programmi sihtrühm on riskioludes elavad ja vähekindlustatud poisid ja tüdrukud vanuses 9–18 eluaastat.

Üritusel olid kohal nii programmi meeskonna, valla kui politsei- ja piirivalveameti esindajad. Jalgpalliplatsil mängivad teiste seas noortega aega ka politseinikud. «Tõrva on seni Eestis üks pisemaid haldusüksusi, kus noortekeskus, vald ja partnerid on suutnud omast initsiatiivist selle projekti käima lükata. Politsei on abiks, ja oleme uhked, et Tõrva on leidnud sellise võimaluse noortele tähelepanu pööramiseks,» ütles Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles