Piirilinna tiim jäi alla 40 punktiga

Meeskonna kapteni Timo EichfussI kontole jäid kuus silma, kolm lauapalli ja neli korvisöötu.

FOTO: Arvo Meeks

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängus ei jätnud Riia VEF mingit võimalust BC Valga-Valka / Maks & Mooritsa meeskonnale ja kätte saadi 97 : 57 võit, kirjutab portaal basket.ee

Avaveerandil haarasid külalised initsiatiivi, aga piirilinlased suutsid mängus püsida ja järgmisele kümnele minutile vastu minna seitsmepunktilisest kaotusseisust. Teisel veerandil saabus lagunemine: VEF domineeris lauavõitluses ja tabati külma rahuga viskeid, mis andis pausiks 22-punktilise edumaa. Kolmas veerandaeg kulges võrdselt, aga viimasel suurenes vahe veelgi 16 punkti võrra.

Eelmistes mängudes just lauavõitluses silma paistnud Valga-Valka hävis selles täielikult. Külalised olid ka visketabavuses paremad (47% – 32%) ning korvisööte anti 21 Valga-Valka 17 vastu. Pallikaotuseid tegi kodumeeskond 15, VEF 6.

Valga-Valka resultatiivseim oli Michael Best 16 punkti ja nelja lauapalliga. Filipp Gafurov tõi üheksa ning Branko Jereminov kaheksa punkti, neli lauapalli ja neli korvisöötu. Vladimir Bulatovic järgnes seitsme punkti ja kuue lauapalliga ning meeskonna kapten Timo Eichfuss lisas kuus silma, kolm lauapalli ja neli korvisöötu. 

Tagasi üles