Põlva/Arcwood alustas suure võiduga

Karikavõistluste kaheksandikfinaalis osutus Põlva/Arcwoodi (punases) ja HC Viimsi/Tööriistamarketi mõõduvõtt vägagi ühepoolseks. Foto: Helin Potter

Kolmapäeval jätkusid Eesti meeste karikavõistluste mängud käsipallis.

Eelmisel aastal karikavõistlustel kolmanda koha pälvinud Põlva/Arcwood alustas Mesikäpa hallis kuuekordse karikafinalisti HC Viimsi/Tööriistamarketi vastu võimsalt ja juhtis kümnendaks minutiks 8: 2. Viis minutit hiljem tuli Raido Peedomaa tabamusest juba 11: 3. Vahe püsis, kuniks algas tõeline väravatesadu.

Põlvalased tegid nelja minutiga peamiselt Cristofer Jostovi ja Siivo Soku täpsete visete abil 6: 1 vahespurdi ning olid 24. minutil ees 19: 7. Poolaja viimase kümne minutiga viskasid kaks meeskonda kokku 16 väravat ning võõrustajatel oli turvaline 25: 12 edu. Teisel pooltunnil mängupilt ei muutunud ning Põlva/Arcwood sai 48: 21 võidu.

Peedomaa viskas üheksa, Rasmus Käo kaheksa ning Sokk, Margo Piksööt, Veiko Tigason ja Mihkel Tamm viis väravat. Kaotajatel jäi Arlo Talmari arvele üheksa tabamust, Andreas Kepp lisas neli väravat.