Fotod: valgalane võitis tänu vanametallile murutraktori

Valgalanna Veera Bereznitski võitis vanametalli koguva ettevõtte Tolmets loosi peaauhinna, milleks on murutraktor. Auhinda käis vastu võtmas võitja abikaasa Leonid Bereznitski.

Tolmetsi kaubamärki kasutav Tolmetex OÜ loos kestis 8. aprillist 7. oktoobrini. Osaleda said kõik, kes tõid selles ajavahemikus kokkuostu ükskõik mis koguses vanametalli.

«Iga kahe nädala tagant toimusid vaheloosimised, mille auhinnaks oli aiatehnika: trimmerid, muruniidukid ja mootorsaed. Meie üleriigilise kampaania peaauhinnaks oli murutraktor,» selgitas Tolmetexi Valga vastuvõtupunkti juht Juri Barinov.

Murutraktoriks oli Husqvarna TS 138, mille hind on üle 2000 euro. Tööriist on mõeldud väikese kuni keskmise suurusega aia omanikule ning sellel on 8,6 kilovatine mootor.

Valga vastuvõtupunktis võttis auhinna vastu Leonid Bereznitski. Võit sai teoks tänu tema naisele, kes väikese koguse vanametalli oli ära andnud. «Võidu ootusärevus on kestnud viimane kuu. Olen kaalunud murutraktori ostu, kuid nüüd tuli see meeldiva boonusena,» ütles Bereznitski pärast traktori proovimist.

Tagasi üles