Alfred Timmo peab pallikotti tassima

Aprillikuises EM-valikmängus Läti vastu mahtusid ühele pildile nii koondise noorim pallur Alfred Timmo kui eakaim mängija Martin Johannson.

FOTO: Helin Potter/arhiiv

Alfred Timmo peab pallikotti tassima

Sel nädalal kogunenud Eesti meeste käsipallikoondise noorim liige on Põlva Serviti 19-aastane tagaliinimees Alfred Timmo.

«Meie koondis on nii ühtne, hea sisekliimaga ja ma eriti ei tunnetagi seda, et oleksin meeskonna noorim. Rahvusvahelisi kogemusi on mul muidugi vähem, aga need tulevad ajaga ja lisaks saan igal treeningul tunda just vanemate olijate toetust ja õpetussõnu,» rääkis ta.

Et Eestis mängib Timmo veel A-klassiski kaasa, on ta koondises valitsevat hoiakut üritanud ka Põlvasse kaasa võtta ja tiimis nooremaid mängijaid toetada. «No ja üks koondise noorima liikme staatusega kaasnev kohustus on pallikoti tassimine, aga see toimib nii igas võistkonnas,» lisas ta veel.

Peatreener Thomas Sivertsson näeb Timmot mängujuhi kohal, ehkki Servitis on ta pigem viskaja rollis. «Mulle endale meeldib mängujuhi positsioon rohkem, tahaks olla meeskonna aju ja vastaste rünnakute lahtimuukija,» tunnistas Timmo. LEPM

Tagasi üles