Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Coop Põlva alistas esiliigas HC Tallinn 2

Põlva Coopi mängumehed hooaja algul FOTO: Helin Potter

Pärast kuuajast pausi jätkusid Coop Põlva mängud esiliigas, kui võõrsil kohtuti HC Tallinn 2-ga. Tasavägisest ja pingelisest kohtumisest väljus võitajana Coop Põlva tulemusega 30 : 28, millega tõusti ka hetkel esiliiga liidriks.

"Ausalt öeldes ei osanud sellist mängu oodata. Mäng oli kohati ka kiirema tempoga, kui enne mängu arvasime. Mõlemad meeskonnad tegutsesid platsil plaaniga, et pärast väravat kiiresti taas rünnata," kommenteeris kohtumist mängus 11 väravat visanud Mathias Rebane.

Samas oli Tallinnal tema sõnul palju pikem pink, mis mõnes mõttes tuli neile kasuks vahetuste poole pealt. "Üldpildis oli meil võib olla rohkem õnne, kuna sellised punkt-punkti mängud võivad alati teisele poole kalduda. Teisel poolajal ei saanud me mängu alguses käima. Ei teagi nagu mis juhtus, aga lihtsalt miski ei toiminud. Pärast time-outi saime mängupildi sarnaseks esimese poolajaga. Ka noored olid täna tublid, mäng mängult läheb neil mägupilt paremaks ja mängueelne närv vaiksemaks."

Väravad viskasid Põlva mehed järgmiselt: Mathias Rebane 11, Tõnis Kase 7, Kermo Saksing, Markel Veiko, Arturs Meiksans 3, Randel Matthias Lepp, Kevin Tühis ja Karl Markus Kannel 1.

Tagasi üles
Back