Fotod: BC Valga-Valka võttis vastu kuuenda kaotuse

Kevin Koik

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas võistleval BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskonnal tuli neljapäeval peetud mängus vastu võtta kuues järjekordne kaotus. Valga spordihallis toimunud kohtumine TalTechi vastu lõppes seisul 83:90.

Piirilinna meeskond mängis turniiritabelis seitsmendat kohta hoidnud TalTechi vastu tugeva esimese poolaja, juhtides mängu 45:44. Kolmandal veerandajal suutis külalismeeskond aga Valga-Valka pallurite vigu ära kasutada ning asus mängu juhtima, suutes lõpuks kasvatada edu seitsmepunktiliseks.

“Nagu eelmistel kordadel, lõpetasime me kolmandal poolajal mängimise. Tegime lihtsaid vigu, vastased viskasid kergelt korve ja asusid juhtima. Pärast seda oli meil väheste mängijatega raske tagasi tulla,” kommenteeris BC Valga-Valka peatreener Marko Zarkovic mängu järel.

Valga-Valka resultatiivseim mängija oli Davis Denafs 23 punktiga, kelle järgnes Branko Jereminov 12 silmaga. TalTechi poolelt oli 23 punktiga edukaim Joonas Järveläinen.

Peatreeneri sõnul mindi mängule vastu väiksemas koosseisus kui tavapäraselt, sest mitmed mängijad on vigastatud. Zarkovic tõi välja käevigastuse käes vaevleva Michael Besti, kellele tehti ka operatsioon. “Tema jaoks on hooaeg lõppenud,” tõdes ta.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga turniiritabelis hoiab BC Valga-Valka 15. kohta. Järgmine mäng peetakse 15. novembril Rakvere Tarvase meeskonna vastu Rakvere spordihallis.