Medaleid tuli nii Võrru kui Valka

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Copy
Valga maadlejad maadlusvõistlustel Jõgeval
Valga maadlejad maadlusvõistlustel Jõgeval Foto: Ott Saar

Jõgeval toimusid ajalehe Vooremaa 40. auhinnavõistlused Kreeka-Rooma maadluses ja naistemaadluses. Kokku osales 302 noormaadlejat Eestist, Leedust ja Lätist. Klubisid oli esindatud 34.

Võru spordikooli esindajad tulid külmapealinnast tagasi kahe kulla ja ühe pronksiga. Esikohad võitsid kehakaalus kuni 28 kg Helena Pihlapuu ja kaalukategoorias kuni 35 kg Sara Väljan. Kolmanda koha saavutas kategoorias +50 kg Carolin Lett. Viienda koha medalid said kuni 27-kiloste võistlejate seas Amir Akahev ja kuni 40-kiloste seas Aleksandra Tikman.

Valga spordiklubil õnnestus võita kuus esikolmikukohta. Teiseks tuli 2008. aastal sündinute ja nooremate seas Venno Põrk kehakaalus kuni 42 kg. 2004. aastal sündinute ja nooremate seas saadi aga lausa kolm hõbemedalit. Need teenisid Danil Vahrin kehakaalus kuni 38 kg, Arsenij Sevtsenko kehakaalus kuni 44 kg ja Aleksander Fedotov kuni 75-kiloste võistlejate seas.

Kolmandaks tuli 2010. aastal sündinute ja nooremate seas Deniel Kond kehakaalus kuni 45 kg ning 2004. aastal sündinute ja nooremate seas Marcus-Evert Uhtjärv kaalukategoorias kuni 62 kg.

«Võib rahule jääda,» kinnitas Valga klubi treener Evo Saar. «Saime klubide arvestuses 9. koha. See on hea tulemus.» JAAN RAPP

Tagasi üles