Eesti meeskond saavutas kuuenda koha

Elary Talu (vasakult), Veiko Biene, Priit Biene ja Edgars Silinš
Elary Talu (vasakult), Veiko Biene, Priit Biene ja Edgars Silinš Foto: Erakogu

Eesti klubimeeskond saavutas Portugalis iga-aastasel enduuro suursündmusel ISDE (International Six Days Enduro) kuuenda koha. Tiimi kuulus ka Elary Talu Võrumaal tegutsevast Sõmerpalu motoklubist.

Viimase, kuuenda võistluspäeva lõpetasid Talu, Priit Biene ja Edgars Siliņš klubimeeskondade arvestuses kuuendal kohal. Pärast viiepäevast pingutust, kus iga päev läbiti üle 250 kilomeetri, lõpetas rahvusvahelise enduuro kuuepäevasõidu jõuproov Portimão motokompleksi kardirajale ehitatud krossi­rajal.

Supermoto stiilis rajal oli vaid üks hüpe, rada ise nii kitsas, et möödasõiduvõimalust eriti polnud.

Individuaalselt oli Siliņš viimasel päeval C2 klassis 8. ja Biene 36., Talu C3 klassis 8.

Klubide arvestuse võitis tänavu ameeriklaste meeskond XC Gear, kellele Talu, Biene ja Siliņš kaotasid üle 42 minuti. Selles arvestuses osales tänavu 124 tiimi.