REI võitis Tartus kuus medalit

Lõuna-Eesti Postimees
27. Kaimu Keeraku memoriaali ja 45.Tartu lahtiste judomeistrivõistluste medalistid REI klubist:
Janek Treier (vasakult), Marek Sarapuu ja Ivar Rosenberg

27. Kaimu Keeraku memoriaali ja 45.Tartu lahtiste judomeistrivõistluste medalistid REI klubist: Janek Treier (vasakult), Marek Sarapuu ja Ivar Rosenberg  Foto: Rei Klubi

Tartus toimunud Kaimu Keeraku laste judopäeval said Võru klubi REI judokad kolm medalikohta, andis teada klubi treener Enno Raag.

A-vanuseklassis sai kaela hõbemedali Randel Päästel (-73kg), kes võitis eelringides neli vastast, kuid kaotas finaalmatšis lätlasele. Kolmanda koha sai tüdrukutest A-klassis Elisabeth Toomik kehakaalus -57kg.

B-vanuseklassis oli heas hoos Randy Nagel (-66kg), kes võitis hõbemedali. Sven Treier (-81kg) pidi leppima viienda kohaga.

D-klassis sai Anri Neeve (-46kg) viienda ja Sten Trommel (-34kg) seitsmenda koha.

Pühapäeval peetud täiskasvanute turniiril võitis meestest esikoha Marek Sarapuu (-66kg), Janek Treier (+100kg) oli teine ja Ivar Rosenberg (-90kg) kolmas. Naiste arvestuses oli Tairi Maidla (+70kg) neljas.