600 lapse jõulusoovid on veel täitmata

Inglipuu Maxima kaupluses.

FOTO: Elmo Riig

Maxima kauplustesse kerkinud Inglipuudel olid sel aastal ligi 2100 lapse jõulusoovid. Heade inimeste abiga on pea kõik inglid leidnud heategijad ja nendel olevad soovid peaksid saama pühadeks täidetud. Nüüd on oluline, et kõik kingitused jõuaksid ka lasteni.

Üle Eesti oli kolmapäevaks kogutud 1500 kingitust, kuid 600 kinki on veel kauplustesse toomata. Inglitel kirjas olnud soovide põhjal tehtud kinke oodatakse poodidesse hiljemalt 8. detsembriks, et kõik kingisoovid saaksid jõuluks täidetud.

Valgas oli kesknädalal puudu veel 10 ja Võrus 25 kingitust. Räpinas ootas aga veel kuus inglit puul, et keegi nendel olevaid soove täidaks.

Inglipuul olevate soovide täitmiseks võib kinke osta ka mujalt või siis ise valmistada ning tuua see poodi, kust kingisoov võetud. Kingid pakitakse ning toimetatakse sotsiaaltöötajate abiga lasteni jõuludeks.

Tänavu ühendas Maxima esmakordselt jõud Eesti Lasterikaste Perede Liiduga, mis koondab nelja ja enama lapsega peresid. Nii on kõrvuti omavalitsuste abiga kogutud 1600 sooviga kingi­saajate hulgas 500 lasterikkast perest pärit last. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles