Elmaril täitus 22 aastat

Mari-Liis Männik Kanal 2 saate «Elmari laul 2019» võttel. Saade jõuab eetrisse aasta viimasel õhtul kell 17.30. FOTO: Martin Mae

Sünnipäeva puhul esitas Elmari saatejuhtidest koosnev ansambel Trobikond traditsiooniliselt kuulajatele laulu, mis kandis sedapuhku pealkirja «Kingitus». Loo autorid on Meelis Leis ja Kristiina Kraus.

Elmari peatoimetaja Mari-Liis Männik ütles, et päris keeruline oli panna laulma inimesed, kes seda tavaliselt ei tee. «Igale saatejuhile oli oma salm.»

Lisaks loositi välja kampaania «Jõuluks koju» võitja. «Lugesime toimetuses kirju ette ja otsustasime ühiselt, kes saab jõuludeks oma lähedase koju tuua.» Teist korda läbi viidud mängu võitis Ülle Jürgen, kes ootab juba viis aastat koju Ameerikas õppivat tütart. Võitja hõigati välja otse-eetris ja reisikulud katab Go Travel.

Sünnipäeval oli kavas ka viietunnine soovisaade ja päeva lõpetasid saatejuhtide enda soovilood. Tähtpäevateemalisi loosimänge ja auhinnajagamisi jätkus juba enne sünnipäeva ning need kestsid sel nädalal edasi.

«Elmari kuulajatele on 1. detsember tähtis pidupäev ja nad elavad meile väga kaasa. Mõni toob tordigi lauale ja nad tähistavad üheskoos,» sõnas Männik. Samuti saadeti raadiotoimetusele palju vahvaid luuletusi ja kirju.

Sel reedel tähistatakse Elmari sünnipäeva koos kuulajatega suurel peol Pärnu Kassas, kus kingitusi ja muusikakosti pakuvad Elmari hommikuankur Lauri Hermann ning DJ Andrew. 

Tagasi üles
Back