Esimene postkaardi-päkapikk alustab tööd Tallinna–Valga rongis

Rong. Foto on illustratiivne.

FOTO: Margus Ansu

Neljapäevast kohtab Elroni reisidel päkapikke, kellelt saab soetada sobiva jõulukaardi ja oma pühadesoovid nii otse rongist Eesti Posti abil lähedastele saata. Sel moel on võimalik jõulusoove saata 21. detsembrini.

Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg selgitas, et koostöös Eesti Postiga on sel aastal loodud võimalus kasutada rongisõidu aega heade soovide edasiandmiseks.

Eesti Posti juhatuse liikme ja postiäri juhi Kaida Kauleri sõnul on jõulukirjade ja –kaartide saatmine tänasel nutiajastul üllatavalt populaarne. «Tänapäeval kasutatakse kirja ja postkaarti eelkõige emotsiooni saatmiseks, mitte info edastamiseks. Personaalne ja käegakatsutav jõulusoov teeb iga kirjasaaja südame soojaks ning on parim viis lähedase üllatamiseks,» sõnas Kauler. «Paraku unustavad inimesed sageli võtta aega, et soovid kirjaga teele panna. Rongisõit sobib selleks ideaalselt.»

Päkapikke võib Elroni rongides kohata 12.–21. detsembrini. Esimesed päkapikud alustavad tööd 12. detsembril kell 8.13 Tallinna-Tartu-Valga rongis. Usinaid punamütse on võimalik kohata pea kõikidel liinidel ning rongis kirjutatud jõulusoove on võimalik saata nii üle terve Eesti kui ka kaugematesse paikadesse üle kogu maailma.

Tagasi üles