Serviti kaotas Leedus

Henri Sillaste.
Henri Sillaste. Foto: Helin Potter

Käsipalli Balti liigas kaotas Põlva Serviti võõrsil Klaipeda Dragunasele 28 : 31.

Serviti alustas mängu suurepäraselt. Kaitses seisti hästi, hiilgavalt tõrjus Eston Varusk ja tulemusrikkalt ründas Henri Sillaste . Dragunas asendas seepeale väravavahi 180-kilose joonemängija Gintaras Cibulskisega. Serviti aga kannatas hästi ära mitu vähemuses mängitud perioodi. Kuigi Dragunas jõudis 13 : 13 viigini, viis Carl-Eric Uibo värav Serviti riietusruumi 14 : 13 eduseisul.

Teisel pooltunnil sai Leedu meister kätte 15 : 15 viigi, et siis Serviti uuesti eest lasta. 40. minutil eemaldati kolmanda kaheminutilise karistuse saanud mängujuht Anatoli Tšezlov, kuid Timmo viskest saadi juhtima 22 : 18. Dragunas võrdsustas uuesti mängu ning viimast kümmet minutit alustati seisul 24 : 24.

Eestlased olid veel 53. minutil 27 : 24 ees, kuid Läti kohtunike määratud eemaldamised, mida kogunes lõpuks üheksa, andsid Dragunasele võimaluse lõpuspurdiks.

Timmo viskas kaheksa ja Sillaste kuus väravat.