K, 30.11.2022

Fotod ⟩ Selgusid Võrumaa parimad sportlased

Siim Saavik
, reporter
Selgusid Võrumaa parimad sportlased
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Laupäeval võeti kultuurimajas Kannel kokku Võrumaa spordiaasta ja tõsteti esile maakonna parimaid sportlasi. Ühtlasi jagati välja annetustena ja toetustena kogutud noorsportlaste stipendiumite fond, mille suurus oli sel aastal 7000 eurot.

Võrumaa parimate sportlaste valimisel said osaleda kõik Võrumaal registreeritud spordiklubid. Nominente said esitada Eesti Olümpiakomitee liikmesorganisatsioonidesse kuuluvad ja Eesti Spordiregistris registreeritud Võru maakonna spordiklubid.

Võrumaa parimad noorsportlased

Sireliis Viiberg (iluvõimlemine)

Marten Luik (jalgpall)

Anu Kukk (jalgpall)

Aimar Vendelin (jalgpall)

Tauri Jürisaar (jalgrattasport)

Randy Nagel (judo)

Randel Päästel (judo)

Annemarii Bendi (kahevõistlus ja suusahüpped)

Kristjan Timuska (kergejõustik)

Helena Kriibi (kergejõustik)

Sander Süvaorg (kergejõustik)

Meribel Meitern (kergejõustik)

Markus Post (korvpall)

Ester Liira (korvpall)

Henri Kesa (laskesuusatamine)

Joosep Perv (laskesuusatamine)

Gerda Narusk (laskesuusatamine)

Siim-Martin Eskla (maadlus)

Karl Sebastian Dremljuga (murdmaasuusatamine)

Johanna Udras (murdmaasuusatamine)

Jürgen Joonas (orienteerumisjooks)

Leana Jete Korb (orienteerumisjooks)

Ando Allmann (orienteerumisjooks)

Anita Laanejõe (orienteerumisjooks)

Mari Linnus (rattaorienteerumine)

Olle Ilmar Jaama (suusaorienteerumine)

Lisete Marjapuu ja Marco Kindsigo (võistlustants)

Jesper Frey (võrkpall)

Laura Kaur (võrkpall)

Henrich Tuvik (võrkpall)

Kerli Kubi (võrkpall)

Võrumaa parim naisjuunior

Kristel Kõivo (orienteerumine)

Võrumaa parim meesjuunior

Karel-Sander Kljuzin (orienteerumine ja kergejõustik)

Võrumaa parim veteransportlane

Airi Alnek (orienteerumine)

Võrumaa parim pallimängude võistkond

Famila/Võru võrkpalli naiskond

Võrumaa parim individuaalvõistkondlik võistkond

Eesti segateatevõistkond laskesuusatamises (Regina Oja ja Rene Zahkna)

Võrumaa parim naissportlane

Regina Oja (laskesuusatamine)

Võrumaa parim meessportlane

Timo Sild (orienteerumine)

Võrumaa ekspertgrupi aastapreemiad

Aasta meessportlane

Timo Sild

Aasta naissportlane

Regina Oja

Aasta noorsportlane

Karel-Sander Kljuzin

Aasta õpetaja-kohtunik-treener

Argo Käpa

Aasta spordivabatahtlik

Marianne Hermann

Kreeka-Rooma maadluse entusiast

Peep Lill

Andmed: Võrumaa spordiliit

Märksõnad
Tagasi üles