Valga kultuurikeskus püstitas lõppeval aastal publikurekordi

Valga kultuurikeskuses näitasid oma oskusi Valga vallas tegutsevad MTÜd.

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Lõppev aasta kujunes Valga kultuuri- ja huvialakeskuse jaoks senistest edukaimaks. Valga südalinnas tegutsevat kultuuriasutust väisas aasta jooksul 100 000 külastajat. Seega on külastajate arv viimaste aastatega mitmekordistunud.

Kultuurikeskuse direktor Ülle Juhi sõnul on edu võtmeks mitmekesine kultuuriprogramm ja lai valik huvitegevusi, mida maja pakub. "Kultuur täna pole ainult sündmuste korraldamine, meelelahutuse pakkumine ja vaba aja sisustamine. Kultuuri luues ja pakkudes suurendame inimeste teadlikkust ning arendame nende maitset ja eelistusi. Olulist kaalu lisab paikkonna multikultuursus. Oleme õnnelikud, et meie külastajaskond on kultuurisõbralik ja usaldavad meie valikuid. Meie ülesanne on pakkuda kvaliteetset,  mitmekülgseid kultuurielamust ning profesionaalset huviharidust. Maja elab ja loob. See on oluline,“ rääkis Juht.

Ümmargune publikunumber on suureks tunnustuseks nii asutusele kui selle meeskonnale ning motiveerib senisest veelgi enam pingutama. Samuti näitab tänavune publikurekord sedagi, et maja arenguplaanid, visioon ja senised ettevõtmised on õigustatud.

Tagasi üles