R, 2.12.2022

Võrumaa Arenduskeskus ootab kandidaate maakonna teenetemärkidele

LEPM
Võrumaa Arenduskeskus ootab kandidaate maakonna teenetemärkidele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mullu pälvis ühe teenetemärkidest Ena Poltimäe, kes on Võru maakonna keskkonnavaldkonda juhtinud üle 30 aasta. 
Mullu pälvis ühe teenetemärkidest Ena Poltimäe, kes on Võru maakonna keskkonnavaldkonda juhtinud üle 30 aasta. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

SA Võrumaa Arenduskeskus ootab 3. veebruariks taotlusi maakonna kõrgeimate autasude, vapi- ja teenetemärkide omistamiseks. 

Tänavused teenetemärkide kavalerid kuulutavad Võrumaa Arenduskeskuse nõukogu esimees Ülo Tulik ja juhatuse liige Tiit Toots välja Eesti Vabariigi 102. aastapäeva eel, 20. veebruaril pidulikul kontsert-aktusel Võru Kandles.

Võru maakonna vapimärk on maakonna kõrgeim autasu, mis antakse elutöö eest neile, kes oma töö ja tegevusega on oluliselt kaasa aidanud maakonna arengule. Võru maakonna teenetemärgiga tunnustatakse kodanikke, kes on silma paistnud maakonna jaoks olulise saavutusega.

Vapi- ja teenetemärkide andmise taotlusi võivad esitada maakonna omavalitsused, volikogud, juriidilised isikud, liidud, ühingud, seltsid, klubid ja eraisikud.

Taotluse vormid ja lisainfo teenetemärkide kohta on leitav Võrumaa Arenduskeskuse kodulehelt.

Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud e-posti aadressile: arenduskeskus@vorumaa.ee. Paberkandjal taotlused saata märksõnaga „Teenetemärgid“ Võrumaa Arenduskeskuse postiaadressil Jüri 12, 65620 Võru. Taotlusi oodatakse hiljemalt 3. veebruariks 2020.

Märksõnad
Tagasi üles